Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s nábytkom na mieru | 89 m² | Rozadol, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 82.5 m²

Byt, ktorý prekvapí už pri prvom kroku dovnútra. Luxusne zariadený 2-izbový byt s nábytkom na m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívny 2-izbový byt | Novostavba | Ovocné sady, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

Jeden z najväčších 2-izbových bytov v komplexe Ovocné sady - exkluzívne zariadený, priestranný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Novostavba , Miletičova 60, Ružinov, Bratislava EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

2 - izbový byt, Ružinov, Miletičova 60, Novostavba. Dáme do prenájmu veľmi pekný, 2 - izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,868 € 4823 €/m²

Novostavba v Ružinove - Nadrozmerný 2 izbový byt s tromi terasami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Ponúkame Vám na predaj nadrozmerný 2 izbový byt s tromi veľkými a čiastočne uzatvorenými terasa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

571,200 € 5580 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Bývanie so záhradkou: 2-izbový byt s terasou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Moderný 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s loggiou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,442 € 5182 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,440 € 5085 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

Novostavba Ružinov – Mlynské Luhy: 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,323 € 4856 €/m²

2-izbový byt s loggiou v atraktívnej časti Ružinova – Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

303,672 € 4943 €/m²

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM, TRNAVSKÁ CESTA, BA II, RUŽINOV,

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ruži

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

910 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Prenájom 2 izbového bytu Citypark, Plynárenská ulica, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Citypark na Plynárenskej ulici v Ružinove. Byt

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, NEZÁBUDKOVÁ, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 62.5 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na Nez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie