METROPOLITAN │Nový svetlý 2i byt s parkovaním v Klingerke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 56 m²

Nový svetlý 2i byt s parkovaním v Klingerke na prenájom Byt sa nachádza na 13. (35) poschodí v

Publikované: 04.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Štýlový 2i byt na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54 m²

METROPOLITAN │Štýlový 2i byt na prenájom Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly s walk-in š

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Slnečný 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²

METROPOLITAN │Slnečný 2-izbový byt s loggiou METROPOLITAN ponúka na prenájom 2-izbový byt. Byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │2-izbový byt s balkónom, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 44 m²

METROPOLITAN │2-izbový byt s balkónom, Ružinov Byt má výmeru 44 m² + balkón 2,3 m² a nachádza

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zálužická | 60 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Ružinov Útulný a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Priestranný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

METROPOLITAN │ Priestranný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 2i byt s lodžiou a parkovaním v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 57 m²

METROPOLITAN │Slnečný 2i byt s lodžiou a parkovaním v Ružinove Slnečný 2i byt s lodžiou a park

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt na prenájom v Bratislave, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 60 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt na prenájom v Bratislave, Ružinov Plne zariadený a zrekonštruov

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom, Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom, Ovocné sady Byt má výmeru 56 m² + balkón 2,8 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s balkónom, ZWIRN – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 55 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s balkónom, ZWIRN – Nivy METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Klimatizovaný 2-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jegeho alej | 50 m²

METROPOLITAN │Klimatizovaný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov Na prenájom kompletne zariadený

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

GRAVITAS | Prenájom priestranného 2-izb.bytu so samostatnou garážou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2.izbový byt s garážovým státím - so samostatnou garážou, dob

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 2i byt do vnútrobloku, 52m² + 9m² lodžia, 8np.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 51.73 m²

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6766 €/m²

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HRACHOVÁ, 2-i byt, 73 m2 – parkovanie v uzatvorenom areáli, loggia + balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Hrachová. Bytový komple

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3548 €/m²

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v uzatvorenom areáli v cene bytu, loggia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

TARGETreal | Moderný a svetlý byt v projekte ZWIRN s výhľadom na zeleň

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 61.14 m²

TARGETreal ponúka na predaj jedinečný 2-izbový byt na 4. poschodí obľúbeného projektu ZWIRN 3.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

378,990 € 6199 €/m²

EXKLUZÍVNE – moderný 2 izbový byt v Ružinove za zvýhodnenú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt s potenciálom v tichej uličke plnej zelene – Bratislava, Trnávka (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 41.37 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4109 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 2,5-izbový byt, Záhradnícka, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 54 m²

Hľadáte štýlový 2,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v atraktívnej lokalite na skok do ce

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4815 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie