RADO | Pekný 2-izbový byt s lodžiou | investičná príležitosť |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 38 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj svetlý a príjemný 2-izbový byt so zasklenou lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výkup nehnuteľností

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 70 m²

Odkúpime Váš byt v Bratislave. Prípadné dlžoby vyrovnáme. KONTAKTUJTE NÁS NA T.Č.: 0905 491 888

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

Na predaj krásny 2i byt v Petržalke!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Petržalka | 50 m²

Ak hľadáte Váš nový domov, ste tu správne! Tento 2-izbový byt o rozlohe 50 m²sa nachádza v je

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,000 € 4340 €/m²

NOVÁ CENA! - 2,5 izbový byt so šatníkom, parkovacím miestom a 3x balkón

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bzovícka | 73 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v RAJKE - Maďarsko! AVE estate ponúka priestranný 2,5 izbový byt s tro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

149,900 € 2053 €/m²

2,5-izbový apartmán s veľkou zasklenou loggiou v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 53 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový apartmán v novostavbe na Vyšehradskej ulici, situovaný v pokojne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,500 € 3764 €/m²

Dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt o výmere 60 m² v obľúbenom projekte Slnečnice v mestske

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4167 €/m²

Dizajnový 1,5 izbový byt v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39.5 m²

Hľadáte moderné bývanie v jednej z najžiadanejších častí Bratislavy? Tento štýlový 1,5-izbový

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5618 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 58 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v pokojnej časti Petržalky Byt sa nachádza v tichej lokalite v b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 4138 €/m²

Modrený 2-izbový byt na Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkam na predaj moderný 2-izbový byt v časti Slnečnice na ulici Zuzany Chalupovej. Úžitková

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 5281 €/m²

Priestranný 2 izbový byt v Slnečniciach- Zóna Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislav

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 4417 €/m²

Zrekonštruovaná dvojgarsónka s dvomi loggiami vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 48 m²

Ponúkame na predaj dvojgarsónku na Mlynarovičovej ulici v Bratislave v Petržalke. Rozloha bytu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 4375 €/m²

MODERNÝ 2i (50m2) s veľkou loggiou - SLNEČNICE MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²

B10 Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2 izbový byt v obľúbenom a žiadanom projekte Slnečni

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

264,990 € 5300 €/m²

Bez maklérov predám klimatizovaný byt v lokalite Petržalka ID 105887

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 41 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

218,000 € 5317 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 1 izbový 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

Predaj 2 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 46.5 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

195,920 € 4213 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 55 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,838 € 4288 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 47 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,060 € 4257 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 47 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,060 € 4257 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 54.6 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,158 € 4307 €/m²

AFYREAL Petržalské korzo- predaj 2iz byt s vlastným kotlom, loggia, pivnica, výťah.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Záporožská | 65 m²

AFYREAL predaj 2izb byt, 2.podlažie, 65,19m2, loggia, pivnica, výťah - Záporožská ul., Petržals

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3985 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 51.6 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,978 € 4263 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-Izbový byt na ulici Manesovo námestie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4881 €/m²

2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Pankúchova na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 4185 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie