SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v pôvodom stave - Fedákova ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,500 € 3500 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 izbový byt Tranovského

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 47 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4040 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou B302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,400 € 5183 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

Predaj 2-izbového bytu – Tranovského ulica, Dúbravka, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 49 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

190,000 € 3878 €/m²

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,000 € 2959 €/m²

Novinka
Novinka

Dúbravka 2-izbový, kompletne zrekonštruovaný, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME do ponuky 2izbový byt v TAMMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Nebytový priestor (ako 2-izbový byt) Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný ubytovací priestor v Dúbravke na Tranovského ulici v peknom poko

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

159,000 € 2092 €/m²

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

RADO | EXKLUZÍVNE! | Krásny 2-izbový byt | 52m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Považanova | 52 m²

Byt s pokojom, zeleňou a skvelou energiou – Dúbravka, Považanova ulica. Slavo z RentHub ponúka

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,500 € 3933 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 40 m²

Na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka, ktorý zaujme kvalitným vstavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 5500 €/m²

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

228,900 € 3689 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Fedákova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie