Prenájom krásny byt v novostavbe , lokalita Radvaň vedľa Kauflandu Dlhá ul.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Dlha | 64 m²

AAA-real, ponúka na prenájom krásny byt 2+KK v novostavbe s výmerou 64m2 nachádzajúci sa na 4.

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM : 2 izbový byt v NOVOSTAVBE RUDLOVSKÝ POTOK

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Rudlovská | 60 m²

AAA-real, Vám ponúka : na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE RUDLOVSKÝ POTOK Banskej Bystrici

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt v Radvani na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ľ. Štúra | 60 m²

AAA-Real Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej č

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový byt PRENÁJOM - Radvaň BB

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

Ponúkam na prenájom veľký 2 izbový byt s lodžiou, pôvodný, čiastočne zariadený, ktorý je voľný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 5211 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Zariadený 2-izbový byt s lodžiou na ulici Internátna

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Internátna | 65.27 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s lodžiou v obľúbenej v lokalite mest

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Tureality ponúka na predaj 2i byt v širšom centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58.8 m²

Tureality ponúka na predaj momentálne nebytový priestor o výmere 58,8 m² avšak vo výbave bytu n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,000 € 2194 €/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom príjemný a priestran

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj moderný 2i byt Banská Bystrica - CENTRUM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 85 m²

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitác

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

400,000 € 4706 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici - širšie centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na prenájom priestranný 2–izbový by

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Bernolákova

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63.59 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom 2-izbový byt na Bernolák

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 46.17 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj nové byty v centre mesta Bans

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,500 € 4711 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Komenského

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na prenájom moderný byt s výbornou dostupnosť

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 57.9 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt v o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3109 €/m²

Na predaj 2 izb byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk| 0902 380 663) ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Banske

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 3083 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici - Belveder

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj dvoj izbový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

159,800 € 2905 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici - Centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Exkluzívne ponúka na prenájom 2 – izbový

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom 2 i

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový 2-izbový byt v novostavbe na Skuteckého ulici, Banská Bystrica N2B188ZL

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Skuteckého | 48.54 m²

OVERENÉ REALITY ponúka na prenájom krásny, slnečný a bezbariérový 2-izbový byt v novostavbe na

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

730 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním, Banská Bystrica – Iliaš, 44 m²

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Iliašská cesta | 44 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

2i byt s parkovacím miestom v novostavbe na prenájom, B.Bystrica, Sásová 60,42 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60.42 m²

TUreality ponúka na prenájom 2izbový, kompletne zariadený a vybavený byt v bytovom komplexe Ďat

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom | 57,9 m² | zariadený | Fončorda – Švermova ul. | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 57.9 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s výmerou 57,9 m² vo vyhľadávanej lokalite Fončorda na Švermo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie