UHLISKO / 2 byt BB / blízke CENTRUM / 88m2 / TERASA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bellušova | 88 m²

Ponúkame na PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÝ a PRIESTRANNÝ 2 izbový TEHLOVÝ byt vo výbornej a vyhľadáva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HĽADÁME SÚRNE 2 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | nezadaná | 58 m²

Súrna kúpa 2izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

150,000 € 2586 €/m²

MEZONET / PRIAME CENTRUM / 2i byt / 67 m2 / F. Švantnera

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 67 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica, CEN

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRIAME CENTRUM BB / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | F. Švantnera | 30 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

KÚPA 1 alebo 2 alebo 3 izbový byt SÍDLISKO SNP, UHLISKO, BANSKÁ BYSTRICA, pôvodný stav

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko SNP | 60 m²

Súrna kúpa 1 alebo 2 izbový byt, Sídlisko SNP, UHLISKO, Banská Bystrica. Stav a cena - všetko

Publikované: 20.03.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 3083 €/m²

PRENÁJOM - 2 izbový moderný byt po kompletnej rekonštrukcií - Banská Bystrica - Radvaň

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ľ. Štúra | 64 m²

NOVINKA V PONUKE Prenájom 2 izbového bytu v Banskej Bystrici, mestská časť Radvaň s balkónom (

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestranný 2-izbový byt na prenájom Švermová ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova | 57 m²

• byt má 57m2 +pivnica • vkusné zariadenie • parking pod oknami • obľúbená lokalita blízko cent

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový štýlový zariadený byt v novostavbe v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 60 m²

• moderný štýlový 2 izbový byt • priestranný balkón (4,65 m2) s krásnym výhľadom • pohodlné, lu

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,999 € 4083 €/m²

REZERVOVANÝ ! Prenájom 2- izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice ul. M.Rázusa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | M. Rázusa | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt s výmerou 65 m² na ulici M. Rázusa v Banskej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2.5 izbový byt s parkingom v centre Banskej Bystrice je na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 96.5 m²

LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,999 € 3938 €/m²

GREINBERG – KEĎ CHCETE BÝVAŤ LEPŠIE A INVESTOVAŤ MÚDREJŠIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 54 m²

Nie každý projekt je rovnaký. A nie každý klient hľadá kompromisy. Greinberg je pre tých, ktor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Moderný 2i tehlový byt - na mieru zrekonštruovaný

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v centre BB. Byt prešiel kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

KRÁTKODOBÝ NÁJOM Štýlové bývanie pri parku: Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²

Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

SIMCITY│Predaj 2-izbového bytu v tehlovej bytovke s 3 balkónmi na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 58.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výťahom, ktorý zaujme najmä tr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,999 € 3146 €/m²

SIMCITY│PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ulica KOMENSKÉHO / Jesenský vŕšok

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Predstavte si bývanie, kde sa moderný mestský štýl spája s pokojom a komfortom domova. Presne t

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,990 € 4711 €/m²

SIMCITY│PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2IZB. BYT V NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 37 m²

Ponúkam na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 40 m² v novostavbe bytového domu na Hurbanovej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 6081 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 70m2 - REKONŠTRUKCIA - SASOVA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | BB | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 70m2 - REKONŠTRUKCIA -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

159,000 € 2271 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - KOMPLET REKO - 50m2 - TOP LOKALITA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | BB | 50 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - KOMPLET REKO - 50m2 - T

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3600 €/m²

PREDANÉ🍀 TOP PONUKA!! VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT /64 M2/BALKÓN RADVAŇ KALINČIAKOVA BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

151,000 € 2359 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Pri Hrone Banská Bystrica - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Cesta K Smrečine | 40 m²

Máme už SKOLAUDOVANÉ !! Priamy predaj. Ponúkaný 2 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 3748 €/m²

Medený Hámor: Štýlový 2-izbový byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 0 m²

Hľadáte moderné dlhodobé bývanie v tichej lokalite Medený Hámor s výbornou dostupnosťou do cent

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Prenájom kompletne zariadeného 2-izbového bytu na Bakossovej, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 65 m²

Hľadáte dlhodobý prenájom v centre Banskej Bystrice, kde máte obchody a obľúbené kaviarne doslo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Internátna

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Ivan Špilda pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)