NA PREDAJ štýlový, zrekonštruovaný 2- izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

183,500 € 3462 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný 2izbový byt - Sadová ulica v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 60.9 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nac

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2874 €/m²

člen NARKS

kúpa 2 izbový byt v Banskej Bystrici - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 2 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 51 m²

Ponúkame na predaj pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom s celkovou výmerou 50,92 m², situovaný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 3314 €/m²

Prenájom 2i byt - moderné bývanie v Uľanke

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

MODERNÉ BÝVANIE V UĽANKE – ŠTÝL, KOMFORT A RELAX ​Hľadáte bývanie, kde sa po práci skutočne z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

2,5 izbový byt v blízkosti centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bakossova | 67 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom a lódžiou na ul. Bakossova. Byt sa nachádza na 4. poschod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NEWCASTLE⏐REZERVOVÉ 2 izb. byt | 33 m² | Banská Bystrica – Milvar

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Školská | 33 m²

NEWCASTLE | Predávame pekný malý byt na Školskej ulici v Banskej Bystrici, ktorý je momentálne

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

115,000 € 3485 €/m²

2i byt v novostavbe, vhodný aj na podnikanie - priame centrum BB, 70,08 m2 - ihneď voľný !!!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny, moderný a priestranný 2i byt, ktorý môže slúžiť

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Štýlová 2-izbová jednotka 406 na 4. podlaží v projekte NEOHAUS v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Spojová | 52.13 m²

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čist

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,400 € 3259 €/m²

Predaj priestranného 2i bytu v Banskej Bystrici.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt v obľúbenej lokalite neďaleko centra Banskej Bystrice na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2395 €/m²

Priestranný 2 izbový byt na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 54.56 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a harmonicky zariadený 2-izbový byt s balkónom, ktorý poskytuj

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom dvoj izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 100 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom veľk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj - Štýlový 2-izbový byt v tichej lokalite BB – Iliaš (Parkovanie v cene)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

EXKLUZÍVNE!!! Veľký 2-izbový byt s parkovacím miestom na Kukučínovej ulici na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kukučínova 7 | 68.4 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša zariadený 2-izbový byt na Kukučín

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ!! EXKLUZÍVNE!!! 2izbový byt v pôvodnom stave na Sadovej ulici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová 6 | 61 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Sadová.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2459 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe Viladom Hurbanova s parkovacím miestom v garáži na prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 40 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša moderný 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ!!! Moderný 2-izbový byt v novostavbe s parkovacím miestom v garáži na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Švermova 36 | 58 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 4862 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v Banskej Bystrici časť Sásová 49m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný na 4 nadzemnom po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

154,580 € 3155 €/m²

REZERVOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 56 m²

AAA REAL exkluzívne ( len u nás ) ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom na Mládežníckej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2946 €/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom 2izb.bytu ul.Tulská v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 64 m²

AAA-real ponúka exkluzívne na prenájom 2izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda ul. Tulská

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom: 2-izbový byt v centre mesta časť FORTNIČKA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 62 m²

AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v centre mesta časť

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne : Na prenájom pekný 2,5 izbový byt na Fončorde – Okružná ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

AAA-Real, exkluzívne ponúka na prenájom : pekný 2,5 izbový byt v mestskej časti Fončorda na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ – na prenájom 2- izbový byt v NOVOSTAVBE na Pršianskej Terase s parkovacím miestom.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medená | 58 m²

AAA-real®,exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt typu v NOVOSTAVBE na Pršianskej Terase v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)