Prenájom: 2-izbový byt v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda. Byt o rozlohe 4

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba Kačica Residence 2 izbový byt B07

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mikuláša Kováča | 84.8 m²

IINFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti cent

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

297,500 € 3508 €/m²

Prenájom zariadeného veľkého 2i bytu v priamom centre Banskej Bystrice, 60,01 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na prenájom tento nádherný 2i byt, ktorý sa nachádza v priamom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AB ESTATE ,Na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Banskej Bystrice , Trieda SNP

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 53 m²

Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Banskej Bystrice – Trieda SNP Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Predaj 2i. byt, novostavba, Nová Radvaň, Banská Bystrica, www.bbreality.sk

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zvolenská cesta | 31 m²

REZERVOVANÉ BB-REALITY ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt v projekte Nová Radvaň –

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

2- izbový byt na prenájom, Pršianská Terasa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medená | 64 m²

Tento byt si vás získa na prvý pohľad! Moderný interiér, úžasný výhľad a nadčasový dizajn od sp

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 2i bytu Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 80 m²

Ponúkame na predaj 2i byt v Banskej Bystrici. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuch

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2625 €/m²

2-izbový byt s balkónom 78,30 m2 - Rezidencia Horná 23, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 78.3 m²

Na predaj elegantný 2-izbový byt s balkónom na 2. NP v projekte Rezidencia Horná 23 (www.horna2

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

381,608 € 4874 €/m²

2-izbový mezonet s terasou a balkónom 84,4 m2 - Rezidencia Horná 23, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 84.4 m²

Na predaj elegantný 2-izbový mezonet na 1. a 2. NP s terasou a balkónom v projekte Rezidencia

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

366,613 € 4344 €/m²

2-izbový byt s terasou 77,55 m2 - Rezidencia Horná 23, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 77.55 m²

Na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou na 3. NP v projekte Rezidencia Horná 23 (www.horna23

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

347,897 € 4486 €/m²

Priestranný 2,5-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a samostatným vstupom. - Podlavice, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 100 m²

TUreality ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardne priestranný a kompletne zariadený 2,5-izbov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Prenájom veľkého, 2 izbového bytu Banská Bystrica, Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 54.56 m²

Ponúkame na prenájom, veľký, precízne a prakticky zariadený 2 izbový byt na sídlisku Fončorda v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ AB ESTATE 2-izbový slnečný byt v pôvodnom stave na predaj SÁSOVÁ - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Strážovská | 63 m²

AB ESTATE Hľadáte byt, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa vlastných predstáv? Alebo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

140,000 € 2222 €/m²

2-izbový byt GARDEN - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (301)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 62.33 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

239,900 € 3608 €/m²

Novostavba Kačica residence - 2i byt B09

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 77.1 m²

Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centra Banskej Bystrice Hľad

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

297,803 € 3863 €/m²

Prenájom: 2 izbový byt v centre B. Bystrice, 65 m2 - Železničiarska

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Železničiarska | 65 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt: max. 3 osoby ! Voľné od 01.07.2026 ! Pekný 2 izbový

Publikované: 17.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom krásne 2-izbové byty s parkingom a záhradkou

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Realitná kancelária AAA-Real ponúka na prenájom 2-izbové byty v širšom centre Banskej Bystrice.

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 - izbový byt v Radvani

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

AAA-Real Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej č

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt v Radvani

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

AAA-Real Vám ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenajom 2 izbového bytu v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Skuteckého | 40 m²

ML reality Vám ponúkajú na prenájom 2 izbový byt v novostavbe ,,Skuteckého" s priestrannou ku