Priestor s kuchynkou, sociálnym zariadením, prívodom vody-.vhodný pre služby

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Ludvíka Svobodu | 40 m²

RK REAL VISION Vám ponúkam na prenájom zaujímavý priestor o výmere cca 40m2 m² nachádzajúci

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na prenájom Poprad

485 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1 izbový byt vo Svite na prenájom

Reality Svit

1 izbový byt | P. Jilemnického | 43 m²

Real VIsion Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v Svite Ponúkame na prenájom pr

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na prenájom Svit

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom: 27 m2, voda, priestory pre služby, obchod, kancelárie v Poprade/Starý JUh

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 27 m²

REAL VISION Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Poprade v polyfunkčnej budove (novos

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárske priestory v Poprade, rekonštrukcia, parkovanie

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 40 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v Poprade na Starom Juhu na ulic

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Poprad

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobné, skladové, obchodné priestostory na prenájom v Poprade, 500m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Hraničná | 500 m²

Real Vision Vám ponúka na PRENÁJOM priestory v priemyselnom centre v Poprade na Hraničnej ul

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 14.06.2025
Priestory na prenájom Poprad

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 66m2 na prenájom v Poprade, voda, kuchynka, parkovanie, balkón

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 66 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na Námestí sv. Egídia v Poprade, kuchynka, bez nutnosti depozitu

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

REAL VISION Vám ponúka na prenájom vynikajúce priestory priamo na Námestí sv. Egídi

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 14.06.2025
Priestory na prenájom Poprad

315 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 62 m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica Realitná k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 3izbový byt Zámocká ulica - neplatíte províziu!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 84.4 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta na Zámockej ulici

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom pekný, svetlý, priestranný 2,5izbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 64 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, pekny, svetlý 2,5izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Ružino

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 5 izbový rodinný dom v Barci - Voľný ihned

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | 178 m²

NA PRENÁJOM – Pekný 5-izbový rodinný dom v Košiciach – Barca, Močiarna ulica Ponúkame na prenáj

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

1,999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom nanovo prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šurianska | 58 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom nanovo prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice v No

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko centra, Nové Zámky – 66,08m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 66.08 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom nanovo prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko centra

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky