Obchodný priestor na pešej zóne, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 467 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný pre reštauráciu príp. iné komerčné využitie v centre mesta

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom, Slávičie údolie, 345 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 345 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v administratívnej budove v Slávičom údolí v Bratisla

Publikované: 07.02.2017 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Apollo BC II, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 50.45 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v biznis centre Apollo BC II na Prievozskej ulici v Brat

Publikované: 17.01.2018 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Prievozská ul., 380 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 380 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Apollo Business Centre na Prievozskej ul. v Bratislave

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Prievozská ul., 408 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 408 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave, m.č. Ružinov. Priestor sa nachádza na prí

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Skladový priestor na prenájom, 967 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 967 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v logistickom areáli v Bratislave – m.č. Ružinov. Lokal

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, ul. Stará Vajnorská, 372 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 372 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom objekte na ul. Stará Vajnorská v Bratisla

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom, Stará Vajnorská ul. , 202 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 202 m²

Ponúkame na prenájom novo-zrekonštruovaný skladový priestor v areáli na Starej Vajnorskej ul. v

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,330 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom, 815 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre na Pestovateľskej ul. v Bratislave.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, 145 m2, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 145 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom objekte na Bajkalskej ul. v Bratislave -

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, zóna Avion/IKEA, 171 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 171 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave, na Galvániho ul. Priestor sa nachádza na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, 270 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 270 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom areáli v Bratislave. Lokalita: širšie centru

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Obchodný priestor na prenájom, Bratislava-m.č. Ružinov, 172 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Bratislave -m.č. Ružinov. Priestor sa nachádza na príz

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom, Pribinova ul., 300 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 300 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v budove Tower 115 na Pribinovej ul. v Bratislave. Pr

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom, Galvániho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 147 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v biznis centre na Galvaniho ul. v Bratislave. Priest

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53 m²