Kancelársky priestor v tichom prostredí

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | Pri Podlužianke | 13.3 m²

Hľadáte menšiu kanceláriu alebo menší priestor pre rozvoj Vášho biznisu či ponúkanie služby? St

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 28.05.2025
Priestory na prenájom Levice

Cena dohodou

Skladovanie majetku - self storage KRUPINA

Reality Krupina

Skladový objekt | Priemyselná | 488 m²

Uschovajte svoj majetok na krátkodobé aj dlhodobé obdobie v našom sklade v Krupine. Potrebujet

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.05.2025
Objekty na prenájom Krupina

0.3 €/deň 0 €/deň/m²

Prenájom ambulantného/zdravotníckeho priestoru – Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Palackého | 52.6 m²

Ponúkame na prenájom krásny presvetlený ambulantný priestor vhodný pre doktora, lekára, terapeu

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 20.05.2025
Priestory na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Glória - kancelárie - nebytový priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 74 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka naprenájom kancelárie - nebytový priestor v známej a zárove

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výborná Lokalita! Moderná, kompletne zariadená garsónka, Ružinov - Ondavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 22 m²

-ENGLISH TEXT BELOW- Ponúkame na prenájom garsónku Ružinove, Ondavská ulica vo výbornej lokali

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

4-izbový byt s terasou na Štefánikovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 155 m²

Podkrovný 4-izbový byt s rozlohou 155 m2 sa nachádza na 3. poschodí historickej budovy v centre

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - útulný 1izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 27.5 m²

Tím VICTORY REALITY má pre Vás skvelú príležitosť prenajať si útulný 1-izbový byt s rozlohou 27

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom – Staré Mesto, Fazuľová 1, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Fazuľová | 35 m²

Ponúkame na prenájom príjemné menšie kancelárske priestory v polyfunkčnej budove v blízkosti ná

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom: 3-izbová jednotka v tichej lokalite. В оренду: 3-кімнатна квартира в тихій місцевості

Reality Nitra

3 izbový byt | 100 m²

Hľadáte priestranné, moderné a pohodlné bývanie v pokojnom prostredí? Ponúkame na prenájom komp

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOZREKONŠTRUOVANÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM ! GALVÁNIHO, az

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 205 m²

PARTNERS SK s.r.o. ponúkajú NA PRENÁJOM novozrekonštruované kancelárie v zabezpečenom areáli na

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

sklad 30m2 na prenájom v TAZ Coburgova ulica Trnava www.selfstorageb2.sk

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgova ulica | 30 m²

ponukam sklad na prenájom v priestoroch STORAGE PARK TRNAVA - www.selfstorageb2.sk

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Objekty na prenájom Trnava

150 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom garsónka - Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | 20 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadenú garsónku na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Nachádz

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom novozrekonštruovanej haly od 780 do 3880 m2 - Pri Šajbách 1

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 700 m²

Hľadáte miesto, kde sa vaše podnikanie rozbehne naplno? Ponúkame na prenájom multifunkčnú halu

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

DOPYT - hľadáme pre overených klientov byty na PRENÁJOM

Reality Galanta

1 izbový byt | x | 55 m²

MÁTE BYT, KTORÝ PRENAJÍMATE A STÁLE JE VOĽNÝ? Možno práve na váš byt čaká niekto z našich klie

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Galanta

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Staré Mesto »» 2 izbový byt (76 m2) so samostatnou kuchyňou a balkónom » cena 990,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 76 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom čiastočne zariadený (možnosť dozariadiť) 2-izbový byt

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom priestranný 2,5 izbový byt v Starom Meste na Karadžičovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Karadžičova | 80 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2,