1 izbový byt | - | 20.51 m²
Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du
87,990 € 4290 €/m²
1 izbový byt | Suchoňová ulica | 27.54 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Suchoňovej ulici, vrát
470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 41 m²
AV REALITY ponúka na dlhodobý prenájom pekný 1-izbový byt na Tomášikovej ulici v Poprade. Byt
430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade
188,000 € 4000 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 37 m²
Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v
470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Letná | 37 m²
Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 1 m²
Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
110,000 € 110000 €/m²
1 izbový byt | Suchoňova | 35 m²
Ponúkame na prenájom naozaj krásny a moderný 1-izbový byt v Poprade. Nachádza sa na okraji sídl
550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 24 m²
ALPIA.SK Maklér: Ing. Vlastimil Charitun Ponuka: Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom
420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 41 m²
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n
470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²
ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul
124,200 € 2728 €/m²
1 izbový byt | JUH | 40 m²
ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias
115,000 € 2875 €/m²
1 izbový byt | - | 36 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na penájom moderne zariadený 1-izbový byt s balkónom na
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavova | 34 m²
CentrumReal ponúka na prenájom 1 izbový byt v Poprade budova bytového domu na ulici Hviezdoslav
360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Levočská | 33 m²
Rastúce úrokové sadzby a drahšie financovanie robia z hotových bytov v top lokalitách ešte atr
117,900 € 3573 €/m²
1 izbový byt | Štefánikova | 33 m²
Hľadáte 1 izbový byt v pôvodnom stave? Túžite byt, ktorý si viete prerobiť podľa seba? 0908 69
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
HOTOVOSTNÝ KLIENT! Hľadáme 1-izbový byt v Poprade vhodný na investíciu. Rýchle jednanie. Bl
100,000 € 100000 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt v Sp Sobote Byt sa nachádza v tichej lokalite
450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Suchoňova | 28 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívny 1-izbový byt s úžitkovou plochou 28 m² v modernej novo
530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 38 m²
🏡 Útulný 1-izbový byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom príjemný a útulný 1-izb
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Levočská | 55 m²
Ponúkame NA PRENÁJOM zariadený apartmán o rozlohe 55m2 v rodinnom dome v obci Gánovce, len 5min
400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Banícka | 35 m²
REZERVOVANÝ Hľadáte praktické bývanie, investičnú príležitosť alebo pokojný byt pre seniora? Te
Info v RK
1 izbový byt | Jesenná | 36 m²
REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade. VI
110,000 € 3056 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.