Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňová ulica | 27.54 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Suchoňovej ulici, vrát

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-izbový byt STARÝ JUH

Reality Poprad

1 izbový byt | Tomášikova | 41 m²

AV REALITY ponúka na dlhodobý prenájom pekný 1-izbový byt na Tomášikovej ulici v Poprade. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Štúrova | 37 m²

Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Slnečný 1-izbový byt s balkónom na prenájom Poprad - Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderná novostavba bytového domu, Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj 1-izbové moderné byty v novom projekte - Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 110000 €/m²

Prenájom lukratívneho 1-izbového bytu v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňova | 35 m²

Ponúkame na prenájom naozaj krásny a moderný 1-izbový byt v Poprade. Nachádza sa na okraji sídl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Útulný 1-izbový byt v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Reality Poprad

1 izbový byt | 24 m²

ALPIA.SK Maklér: Ing. Vlastimil Charitun Ponuka: Reality Alpia ponúka v zastúpení na prenájom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 1-izbový byt s loggiou – stačí sa nasťahovať!

Reality Poprad

1 izbový byt | 41 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | JUH | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

NA PRENÁJOM: 1 IZBOVÝ BYT V POPRADE

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 36 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na penájom moderne zariadený 1-izbový byt s balkónom na

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1-izbového bytu v blízkosti centra Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 34 m²

CentrumReal ponúka na prenájom 1 izbový byt v Poprade budova bytového domu na ulici Hviezdoslav

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Najžiadanejší 1 izbový byt v ponuke v Poprade, centrum

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 33 m²

Rastúce úrokové sadzby a drahšie financovanie robia z hotových bytov v top lokalitách ešte atr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,900 € 3573 €/m²

Pôvodný stav-1 izbový byt v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Štefánikova | 33 m²

Hľadáte 1 izbový byt v pôvodnom stave? Túžite byt, ktorý si viete prerobiť podľa seba? 0908 69

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

HOTOVOSTNÝ KLIENT! Hľadáme 1-izbový byt v Poprade vhodný na investíciu. Rýchle jednanie. Bl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 100000 €/m²

Útulný 1-izbový zariadený byt–Poprad-Sp Sobota

Reality Poprad

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt v Sp Sobote Byt sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prémiový 1-izbový byt v novostavbe – Poprad, Suchoňova

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňova | 28 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívny 1-izbový byt s úžitkovou plochou 28 m² v modernej novo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

530 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbovy byt v rodinnom dome so samostatným vchodom

Reality Poprad

1 izbový byt | 38 m²

🏡 Útulný 1-izbový byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom príjemný a útulný 1-izb

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Apartmán (55m2) v rodinnom dome s parkovaním, Poprad - Gánovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 55 m²

Ponúkame NA PRENÁJOM zariadený apartmán o rozlohe 55m2 v rodinnom dome v obci Gánovce, len 5min

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Poprad

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Na predaj 1-izbový byt v Poprade, ul. Banícka.

Reality Poprad

1 izbový byt | Banícka | 35 m²

REZERVOVANÝ Hľadáte praktické bývanie, investičnú príležitosť alebo pokojný byt pre seniora? Te

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

REZERVOVANÝ 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Jesenná | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade. VI

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 3056 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie