Na PRENÁJOM 1 a pol izbový byt na sídlisku Sever - Pezinok

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt Pezinku na sídlisku sever, na ulici L.Novomestkeho. Nachádz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na PRENÁJOM 1 a pol izbový byt na sídlisku Sever - Pezinok

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Areté real-prenájom slnečného 1izb. bytu s loggiou, pivnicou v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²

Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 1-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,900 € 4673 €/m²

BabonyTRE / 1-izb. byt Muškátová ul. s loggiou, tehla

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 43 m²

Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

147,000 € 3419 €/m²

Slnečný 1i byt, tehlový byt. dom z r. 2007, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

1 izbový byt | Hrnčiarska | 35.37 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt, s bezbarierovým prístupom priamo v centre Pezinka Úžitková

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Pezinok, ulica Bystrická

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

128,000 € 3657 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Ponúkame na predaj prerobený 1-izbový byt na Silvánovej ulici v Pezinku. HLAVNÉ VÝHODY BYTU:

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

140,000 € 4667 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt v centre Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Záhradná | 45 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt priamo v centre Pezinka na Záhradnej ulici. Byt má izbu spoje

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rezervovaný Na prenájom 1 izbový byt na Juhu v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 1 izbový byt na Bystrickej ulici v Pezinku. Byt preši

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 38.27 m²

Predaný Ponúkame na predaj 1-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v Pe

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,000 € 3893 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe v Pezinku

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 3853 €/m²

Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

1,5 IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE

Reality Pezinok

1 izbový byt | Záhradná | 48 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom útulný 1,5-izbový byt priamo v cen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM 1 IZB BYTU NA MUŠKÁTE S PARKOVACÍM STÁTIM

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na prenájom 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silván

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

HĽADÁME BYTY NA PRENÁJOM

Reality Pezinok

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL hľadá pre svojich konkrétnych klientov byty na prená

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 04.07.2024
Byty na podnájom Pezinok

700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 1 IZB.BYTU NA MUŠKÁTE

Reality Pezinok

1 izbový byt | Silvánová | 30 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silvánov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,990 € 4666 €/m²

KRÁSNY BYTÍK PRIAMO V CENTRE PEZINKA

Reality Pezinok

1 izbový byt | M. R. Štefánika | 44 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt vo vyhľad

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zálohovaný! 1izbový byt s výťahom a parádnym výhľadom

Reality Pezinok

1 izbový byt | Suvorovova | 37 m²

Zálohovaný! V Pezinku na sídlisku Sever máme rezervovaný rekonštruovaný, zariadený, bezbariero

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

135,000 € 3649 €/m²

TOREA - PRENÁJOM NOVOSTAVBY 1i BYTU - MUŠKÁTOVÁ ul., PEZINOK

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátova | 39.77 m²

CENA VRÁTANE ENERGIÍ, KLIMATIZÁCIA A VEĽKÝ BALKÓN Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame do d

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 1 izb. byt s balkónom a šatníkom, 53 m2

Reality Pezinok

1 izbový byt | 52.94 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,900 € 3190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie