Slnečný 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO s výhľadom na Kuchajdu

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ulici, Nové Mesto, Bratis

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Pekný 1 izbový byt, Klenova ulica, Bratislava III. Nové Mesto-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 40 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, Šancová ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a vkusne zrekonštruovaný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (35 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská | 42.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 12.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľká garsónka pri POLUSE (OC VIVO)

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Riazanská | 0 m²

Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

1-izbový byt Osadná ulica - zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

1-izbový byt na Osadnej ulici o celkovej ploche 40 m2 pozostáva z izby, chodby, kuchyne a kúp

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľkometrážny, moderný 1i byt 46m2, úžasná terasa 22m2, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS | Veľkometrážny, moderný 1i byt 46m2, úžasná terasa 22m2, skvelá lokalita Dispoz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Na predaj 1,5 izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 29.5 m²

Rezervované! Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na preda v zastúpení majiteľa 1- izb. b

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

163,900 € 5556 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán na Tomášikovej ulici v atraktívno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 38 m²

Ponúkam na prenájom vkusný 1-izbový byt s premyslenou dispozíciou, ideálny pre slušných a zodpo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 45 m²

Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Priestranný jednoizbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave – Nové Mesto na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 45 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný jednoizbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitosť 🏡

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | BANM | 29 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

179,000 € 6172 €/m²

BOSEN | Príjemný 1-izbový byt s balkónom pri Vive

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34 m²

BYT: Byt má celkovú rozlohu 30 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s výhľadom na Vinicu - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 38.23 m²

Priestranný 1-izbový byt s celkovou rozlohou 38,23 m², ktorý zahŕňa aj príjemnú loggiu o výmere

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

205,900 € 5386 €/m²

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 32 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5625 €/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱1,5-izbový apartmán v rezidenčnom projekte OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská 1/B | 48.57 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový 1-izbový byt s balkónom a výhľadom na Malé Karpaty – Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie