1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači
192,000 € 5018 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez
184,000 € 4554 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²
REALL INVEST ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ul
650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Račianska | 38 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom na Račianskej ulici 143 v Bratislave – mes
650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nobelova | 40 m²
BYVO realitná kancelária ponúka na predaj praktický 1-izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislav
178,000 € 4450 €/m²
1 izbový byt | - | 35 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²
Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil
185,900 € 5356 €/m²
1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²
MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobkou 33,35 m² n
156,900 € 5069 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo
Cena dohodou
1 izbový byt | Osadná | 40 m²
Na prenájom 1-izbový byt na Osadná ul. v BA – Nové Mesto. Byt má výmeru 40 m², nachádza sa na
730 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jarošova | 30 m²
Inverest test
Cena dohodou
1 izbový byt | Račianska | 39 m²
REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav
221,990 € 5692 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 42 m²
REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra
223,990 € 5333 €/m²
1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K
204,000 € 5100 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²
COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný
165,000 € 5500 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti
190,000 € 190000 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p
165,000 € 4714 €/m²
1 izbový byt | Letná | 40.48 m²
Ponúkame na prenájom pekný priestranný kompletne zariadený byt v novostavbe na Letnej ulici - N
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²
Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v
177,900 € 4776 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ulici, Nové Mesto, Bratis
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Klenová | 40 m²
PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram
750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.