INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ NA PREDAJ: NOVOSTAVBA - DVE SÝPKY, BRATISLAVA, JAROVCE - 60 PARKOVACÍCH MIEST - CENA: V RK

Reality Bratislava-Jarovce

Objekt pre obchod | Jantárová | 820 m²

Hľadáte priestor kde by ste Investovali Vaše peniaze? Páčia sa Vám unikátne projekty s archite

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

MODERNÝ 5-IZBOVÝ DOM SO ZÁHRADOU V PROJEKTE CHØTÁRNA. JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Chotárna | 113 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový dom, ktorý

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4901 €/m²

PREDAJ 2izbový byt Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Smaragdova | 47.05 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2izbový byt v projekte Nový Jantár. Mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

264,000 € 4203 €/m²

KRÁSNY HAUSBÓT NA PREDAJ

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Palmová | 67 m²

Ponúkam na predaj jeden z posledných nových hausbótov v Jaroveckom jazere, keďže v tejto lokali

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

339,900 € 5073 €/m²

KRÁSNY HAUSBÓT V BRATISLAVE

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | Palmová | 67 m²

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

339,900 € 5073 €/m²

VIDENovinka: "Unikátna príležitosť na život na vode: Luxusný Hauseboat v nádhernom prostredí Jaroveckého ramena Dunaja!"

Reality Bratislava-Jarovce

Iný rekreačný objekt | Pri poldri | 80 m²

Video na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=nn44IEflQnI Realitný maklér Peter V

Publikované: 16.09.2022 Aktualizované: 21.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Jarovce

259,000 € 3238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jaspisová | 61 m²

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE Assenzio Property ponúka na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

314,900 € 5162 €/m²

Exkluzívna novostavba hausbótu s veľkorysou terasou a výhľadom na Jarovecké rameno

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | Orechová cesta | 97 m²

Resido Concept ponúka na predaj novostavbu hausbótu, ktorý sa nachádza na brehu Jaroveckého ram

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

450,000 € 5144 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Orechová cesta | 97 m²

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

450,000 € 4639 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | PREDAJ 4 izbový hausbót na brehu Jaroveckého ramena, Bratislava

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | 180 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj celoročne obývateľný hausbót na brehu Jaroveckého r

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

699,900 € 3888 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU typu BUNGALOV

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 136 m²

AAA real, ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Bratislave - Jarovce. Bungalov (Euroli

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

549,000 € 4037 €/m²

AZ. 4i rodinný dvojdom v Jarovciach, bytová jednotka B – Adresa a bývanie bez kompromisov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 93 m²

Kvalitná stavba a technické riešenia Dom je postavený s dôrazom na dlhú životnosť a nízke prevá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

389,000 € 4183 €/m²

AZ. 4i rodinný dvojdom v Jarovciach, bytová jednotka A - ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 93 m²

Kvalitná stavba a technické riešenia Dvojdom je postavený s dôrazom na dlhú životnosť a nízke p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

379,000 € 4075 €/m²

Dražba nadštandardného rodinného domu v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je rodinný dom na Chotárnej ulici v Jarovciach. Rodinný dom je v zmysle projek

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

974,000 €

Dražba nadštandardného rodinného domu v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na dražba Bratislava-Jarovce

974,000 €

Nový 2izbový hausbót

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | Jazerná | 35 m²

Hľadáte netradičné bývanie, víkendový únik z mesta alebo investičnú príležitosť? Na predaj ponú

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

149,900 € 4283 €/m²

4-IZB-HAUSBOAT,NOVOSTAVBA,CELOROČNÉ BÝVANIE,JAROVECKÉ RAMENO,80m2

Reality Bratislava-Jarovce

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový hausboat o výmere 80m2, ktorý sa nachádza v krásnom prostre

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Jarovce

259,000 € 3500 €/m²

Na predaj nadštandardná vila v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Kožušnícka | 162 m²

GRANDE REALITY ponúka exkluzívne na predaj netradičný RD v Jarovciach s úžasnou atmosférou kol

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie