2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

MIKELSSEN - Na predaj garážové státie - OPÁL - JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Garáž | Opálová | 11 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

19,000 € 1727 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 61 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 5-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V PROJEKTE CHØTÁRNA. JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

5 a viac izbový byt | Chotárna | 113 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový byt, ktorý

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 64 m²

LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT V JEDNOM, ŠTÝLOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PRIE

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

Domček v tichej ulici Bratislavy, pozemok 10 árov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 200 m²

V Bratislave v Jarovciach odbočujeme do tichej, slepej uličky, ktorá nás víta nádhernou, funkčn

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

890,000 € 4450 €/m²

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčný/obchodný priestor na rôzne využitie v mestskej časti Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

Polyfunkčný objekt | Jantárová | 213 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na Jantárovej ulici v mestskej časti Bratislava – Jarovce,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

559,650 € 2627 €/m²

člen NARKS

2-izb. byt, v projekte Nový Jantár, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 47.05 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jantárova, Jarovce v projekte Nový Jantár. Výmera 47,05 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Predaj prémiového obchodného priestoru I DVE SÝPKY Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Smaragdová | 154.35 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vás víta v jedinečnom projekte DVE SÝPKY Jarovce, kde sa spája modern

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

328,000 € 2125 €/m²

THE GRANARY MASTERPIECE: Industriálny Loft s Privátnou Vežou & 113 m² Terasou

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Smaragdová | 160 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE v exkluzívnom zastúpení predstavuje zberateľský kus na realitnej mape

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

399,000 € 2494 €/m²

Reality Bratislava-Jarovce

Loft | Smaragdová | 160 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

Info v RK

Reality Bratislava-Jarovce

Loft | Smaragdová | 160 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

399,000 € 2494 €/m²

Predaj prémiového obchodného priestoru I DVE SÝPKY Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Smaragdová | 213 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

547,000 € 2568 €/m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Perlová | 93 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt s terasou a 3 parkovaniami METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

1,590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predáme nadštandartný RD v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 162.11 m²

Rodinný dom na predaj v Bratislave - Jarovce Exkluzívna vila v tichej ulici – Jarovce Ponúkame

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

NA PREDAJ OBCHODNÝ PRIESTOR S PREDZÁHRADKOU, V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 328.000 €

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Jantárová | 176.41 m²

vhodný pre predajňu akéhokoľvek typu | showroom | kanceláriu | ordináciu | kaderníctvo | atelié

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

328,000 € 1859 €/m²

NA PREDAJ OBCHODNÝ PRIESTOR S TERASOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 559.650 €

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Jantárová | 346.89 m²

vhodný pre predajňu akéhokoľvek typu | detské, športové, vdelávacie alebo medicínske centrum |

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

559,650 € 1613 €/m²

NA PREDAJ TAKÝ BYT AKO ŽIADEN INÝ PENTHOUSE S VEĽKOU LOGGIOU V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, CENA S DPH: 1.023.975 €

Reality Bratislava-Jarovce

Mezonet | Jantárová | 219.95 m²

Hľadáte priestor pre Vaš nový byt, taký aký nemá nikto? Páčia sa Vám unikátne projekty s archit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

1,023,975 € 4655 €/m²

PREDANÝ - OBCHODNÝ PRIESTOR S PREDZÁHRADKOU, V PROJEKTE DVE SÝPKY, BRATISLAVA JAROVCE, PREDANÝ

Reality Bratislava-Jarovce

Obchodné priestory | Jantárová | 127.03 m²

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie