1 izbový byt | Spojová | 34.8 m²
Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jedno
138,000 € 3793 €/m²
1 izbový byt | Spojová | 30 m²
Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií
134,800 € 3867 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom štýl
650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30 m²
XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný
153,000 € 5100 €/m²
1 izbový byt | 38.8 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom, veľmi pekný 1,5 iz
570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Oremburská | 27.1 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite obklopenej prí
112,000 € 4133 €/m²
1 izbový byt | Haškova | 31 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite mestskej čast
105,000 € 3387 €/m²
1 izbový byt | Slnečná | 34 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Slnečnej ulici. By
115,000 € 3382 €/m²
1 izbový byt | Lazovná | 28.44 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v BB na Lazovnej ulici. Š
139,990 € 4922 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio
Cena dohodou
1 izbový byt | 38 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v
128,000 € 3368 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený
129,500 € 4466 €/m²
1 izbový byt | 52 m²
XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom luxusný 1i - výmerou ako 2i byt
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Rudlovská cesta | 44.1 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1- izbový byt v centre mesta Banská Bystrica v novostavbe na Rudlovske
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30.1 m²
TUreality ponúka na prenájom krásny 1i byt typu bauring, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídli
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Horná | 29 m²
Ponúkame na predaj 1i apartmán v Banskej Bystrici. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuc
95,000 € 3276 €/m²
1 izbový byt | Nad plážou | 38.86 m²
Ponúkame na predaj štýlový 1-izbový byt v prestížnej lokalite Belveder, ktorá je synonymom kval
194,000 € 4992 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Prenájom veľkého, kompletne zariadeného a vybaveného 1-izbového bytu v blízkosti centra vo vyh
560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Rudlovská cesta | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom luxusný 1i apartmán v rodinnom dome v Banskej Bystrici na ul. Rudlovs
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | M. Rázusa | 37 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na ulici Družstevná v
54,900 € 1484 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.