PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ : TOP PONUKA: Luxusná 1-izbová kompletka po rekonštrukcii | Radvaň | Nízke náklady

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nám. Ľ. Štúra | 39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj exkluzívny, moderne zrekonštruovaný byt s výmerou 39 m², situovan

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 3974 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Kompletne zariadený priestor v BB – Majer s okamžitým výnosom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 29 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude od prvého dňa zarábať a zároveň predstavuje jednu z najvýhodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

86,000 € 2966 €/m²

1 izbový byt v privátnej novostavbe Viestova je na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Viestova | 36 m²

+novostavba +atraktívna lokalita blízko do centra +zariadený byt so slnečným balkónom +privátna

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

kúpa -1 izbový byt v Banskej Bystrici, rýchla platba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 1 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1-izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sitnianska | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 38 m2 v obľúbenej časti Banskej Bystrici, Sásová. Byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

132,999 € 3500 €/m²

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Moskovskej ulici.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,900 € 3663 €/m²

REZERVOVANÝ. Na predaj 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 27.74 m²

Na predaj – 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Fončorda Hľadáte útulný, mode

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,900 € 4863 €/m²

1 izbový komplet zrekonštruovaný apartmán pár minút od ESC

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Wolkerova | 33 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komplet zrekonštruov

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1- izbový nebytový priestor Námestie SNP č.2 + prenájom druhej izby

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Námestie SNP | 54.32 m²

Nebytový priestor sa nachádza v historickom meštianskom dome priamo na Námestí SNP 2 v Banskej

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

127,000 € 2338 €/m²

REZERVOVANÉ - Veľký 1i byt s potenciálom úpravy na 2i 48,3 m² , M. Rázusa - BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | M. Rázusa | 48.3 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt s možnosťou prerobeni

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SIMCITY│PREDAJ 1 IZB. BYT - Sídlisko

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda SNP | 40.2 m²

Ponúkame Vám na predaj tento jednoizbový byt o výmere 40 m² v pokojnej lokalite - Sídlisko. Ten

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,990 € 3234 €/m²

PRENÁJOM - útulný 1izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 27.5 m²

Tím VICTORY REALITY má pre Vás skvelú príležitosť prenajať si útulný 1-izbový byt s rozlohou 27

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka bytu v Banskej Bystrici, Podháj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 35.19 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

123,600 € 3512 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 37 m²

Ponúkaný 1 izbový apartmán sa nachádza na 2. NP o výmere 34 m2, ktorého súčasťou je pivničná ko

Publikované: 13.12.2022 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,900 € 2791 €/m²

Kompletne vybavený byt za 480 € s energiami aj internetom – Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 30 m²

Potrebujete bývanie s výbornou dostupnosťou na Majerskej ceste, odkiaľ máte železničnú stanicu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj - priestranný 1 izbový byt - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29. augusta | 49 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený priestranný 1 izbový byt o rozlohe 49m2 nachádzajúci sa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3673 €/m²

KRÁSNY 1 IZBOVÝ BYT + NOVÝ NÁBYTOK + 2 LODŽIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Šalgotarjanská | 34 m²

Dve lodžie, priestranná výmera a výhľad do zelene, ktorý vám zabezpečí ticho a súkromie – kombi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt s balkónom, Internátna

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Internátna | 35 m²

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom na ulici Internátna na 5. poschodí z 8.poschodí v bytovom d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEWCASTLE⏐REZERVOVANÉ 1 izbového bytu (40m²) voľný ihneď

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 1-izbový byt na Tatranskej na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tatranská 6 | 40.51 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom veľký 1-izbový byt na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEOHAUS – MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIA S BUDÚCNOSŤOU

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA Projekt Neohaus vzniká prestavbou bývalej adm