1 izbový byt | 39 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos
195,000 € 5000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici
Cena dohodou
1 izbový byt | Šalgotarjánska | 27 m²
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej a poko
151,000 € 5593 €/m²
1 izbový byt | Cesta k Smrečine | 40 m²
Ponúkam na prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe PRI HRONE na u
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Majerská cesta | 28 m²
Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 1-izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystr
480 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 39 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v
135,000 € 3462 €/m²
1 izbový byt | Mládežnícka | 38 m²
Na prenájom 1-izbový byt s priestrannou lodžiou na 3. poschodí zo 4 poschodí v tichej lokalite
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²
REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na
Cena dohodou
1 izbový byt | Severná | 29 m²
AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici
109,000 € 3759 €/m²
1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²
PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e
Cena dohodou
1 izbový byt | Fončorda | 30 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda
95,000 € 3167 €/m²
1 izbový byt | Starohorská | 35 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb
110,000 € 3143 €/m²
1 izbový byt | Sásová | 40 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v
Cena dohodou
1 izbový byt | Fončorda | 30 m²
AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | THK | 30 m²
AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej
149,900 € 4997 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici na ulici THK a Šalgotariánsk
Cena dohodou
1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²
Pre konkrétneho hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Môže byť pôvodný stav. Za
Cena dohodou
1 izbový byt | Horná | 37 m²
HD REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 37,67 m² v zrekonštru
560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 40 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B
115,000 € 2875 €/m²
1 izbový byt | Partizánska cesta | 31 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom na Partizánskej ulici v Banske
570 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Kúpim 1izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici, blízko centra mesta - ideálne po rekonštrukcii
Cena dohodou
1 izbový byt | Mládežnícka | 45 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 1,5 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť Fončorda -
450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | nezadaná | 32 m²
Súrna kúpa 1 izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuk
120,000 € 3750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.