OCCAM | Mestský život bez kompromisov – 3i byt v projekte Prístavná na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 100.5 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

353,658 € 3519 €/m²

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ samostane stojaca garáž - Miletičova ulica, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 20 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ – MILETIČOVA ULICA, RUŽINOV Realitná kancelária LIVIANTE, s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 1950 €/m²

PREDAJ prémiového 4iz bytu so zimnou záhradou, Komárnická ul, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 133.03 m²

Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

590,000 € 4435 €/m²

PRENÁJOM - 3i moderný, úplne nový byt v Ružinove, Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta 70B | 71.26 m²

NA PRENÁJOM | NOVÝ, ZATIAĽ NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM – GREEN ATRIUM,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor - 405 m2 - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 405.65 m²

Obchodné priestory a kancelária sa nachádzajú na prvom a druhom nadzemnom podlaží. Obchodný p

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

890,000 € 2194 €/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR 133 m2 - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 133 m²

Obchodný priestor 1-1.02 sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží. Výmera 133 m2. Predáva sa v š

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 2398 €/m²

Na predaj svetlý 3 izb. byt so samostatnou kuchyňou – Zálužická ul., Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 67 m²

Na predaj svetlý byt s 3 samostatnými miestnosťami a samostatnou kuchyňou – Zálužická ul., Brat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

268,000 € 4000 €/m²

2izb NOVÝ RUŽINOV KOMPLET ZARIADENÝ s PARKOVANÍM S VEĽKOU TESOU 29M2 VILLA SOFIA TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 84 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v tichej štvrti

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na prenájom garsónka, Bratislava, Ružinov, pri OC CENTRAL, Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jelačičova | 19 m²

Na prenájom garsónka po čerstvej rekonštrukcii, Bratislava, Ružinov, Jelačičova ulica pri OC Ce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PREDAJ - Garáž na Mierovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 18 m²

Ponúkame na predaj podzemnú samostatnú uzamykateľnú garáž na Mierovej ulici, Bratislava - Ruži

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2444 €/m²

PREDAJ - Murovaná garáž v rad. zástavbe na Gašparíkovej ulici, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe na Gašparíkovej ulici, Bratislava – Ružino

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1765 €/m²

PREDAJ - Garáž s pozemkom na Prešovskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prešovská | 20 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 20 m2. V

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

47,000 € 2350 €/m²

PREDAJ - Garáž aj s pozemkom v osobnom vlastníctve na ulici Planét

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Planét | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe garáží na ulici Planét v Bratislave. Plocha garáže

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

53,000 € 2789 €/m²

Logistické priestory na prenájom priamo v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 2,500 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MESTSKÉ SKLADOVÉ A LOGISTICKÉ PRIESTORY – BRATISLAVA (RUŽINOV) Unikátne

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Skladové priestory na prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 1,900 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÚ HALU – BRATISLAVA, RUŽINOV Vykurovaná hala vhodná na logistiku,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Moderné logisticko-obchodné priestory na prenájom v blízkosti bratislavského letiska

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 3,500 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM ENERGETICKY SEBESTAČNÉ SKLADOVÉ PRIESTORY – BRATISLAVA, VRAKUŇA Moderné

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, Domkárska

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska | 76 m²

Na predaj 3-izbový byt na Domkárskej ulici v mestskej časti Ružinov. Byt sa nachádza na 3. posc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3276 €/m²

ASSENZIO - PRENÁJOM - GASTRO PRIESTOROV - MLYNSKE NIVY - RUZINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Mlynské nivy | 30 m²

Assenzio Property ponúka: zariadený do 30 m² nebytový priestor na ulici Mlynské nivy v Ružinove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 47 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Administratívna budova s terasou, garážou a bytovou jednotkou

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Ružinov, na Str

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

929,000 € 2328 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

DIRECTREAL|Samostatná garáž pri Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mliekarenská | 19 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom murovanú garáž v Ružinove, na Mliekarenskej ulici za R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie