Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA ALEBO PODNIKANIA – RUŽINOV, PRIEVOZ – SENNÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Senná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj praktický podlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 3250 €/m²

FLEXIBILNÉ KANCELÁRIE V BBC1 – PRACOVNÝ PRIESTOR, KTORÝ RASTIE S VAŠOU FIRMOU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 28 m²

Ponúkame na prenájom FLEXI kancelárske priestory s výmerou 27,97 m² (viacero dostupných veľkost

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AMBULANCIE NA PRENÁJOM, PARKOVANIE, NOVO ZREK. PRIESTORY, TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bulharská | 25 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom ambulanciu, ktorá sa nachádza v budove zabehnutého zd

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

312.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ PRE GASTRO S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S MOŽNOSŤOU ROZDELENIA S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY 214 m² S PRIESTRANNOU TERASOU – BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IHNEĎ VOĽNÝ SKLADOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, PESTOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

INVESTIČNÉ BÝVANIE | 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, ZVIERATKO POVOLENÉ, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

Rezervovaný: Priestranný 1-izbový byt s potenciálom prerábky na 1,5-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mesačná | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

Exkluzívny priestor na predaj: kompletne zariadená reštaurácia s terasou v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trenčianska | 158 m²

Jedinečná príležitosť v lukratívnej lokalite len na skok od centra! Na predaj je plne zariadená

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 2468 €/m²

člen NARKS

URBANISTA | Garáž - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 15 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 2000 €/m²

Moderný, klimatizovaný 3-i. byt s terasou a 2 park. miestami–Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 86.59 m²

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova – na Hrachovej ulici. Táto lokalita je vyhľad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Parkovacie státie v Ružinove – pri Gymnáziu I. Horvátha a električke

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Vavrínová | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie v obľúbenej časti Ružinova, na Vavrí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izbový byt v Ružinove – Nezábudková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 49.21 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici. By

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,900 € 5180 €/m²

Prenájom - 3i zrekonštruovaný byt s loggiou, Jadrová, BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jadrová | 82 m²

Ak patríte k tým, ktorí ocenia dizajnové bývanie na dobrej adrese, táto ponuka je určená práve

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné/kancelárske priestory, viacúčelové , centrum BA, prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rastislavova | 156 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom výnimočne variabilné obchod

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 54m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej ulici.

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,041 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Polyfunkčný areál v Dunajskej Strede na PREDAJ, 46.000 m2 s možnosťou rozšírenia

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | x | 22,000 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný areál nachádzajúci sa v Dunajskej Strede o celkovej veľkosti

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Holiday Inn-Bratislava 2, 3.000m2