Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Ružinove Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnarova | 72 m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Exnárovej ulici – Ružinov Na predaj ponúkame kompletne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 5000 €/m²

Klimatizované kancel. priestory 315 m2 neďaleko letiska, IKEA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Prenájom pekných klimatizovaných kancelárskych priestorov na Technickej ul. v Ružinove 2. posc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

GAUDIO | Prenájom 2-izbového bytu | Seberíniho, Ružinov | 61 m² + terasa | 950 € / mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 61 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom plne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho v Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | TOP Biznis Lokalita | Prievozská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 20 m²

GRAVITAS ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory v administratívnej budove v centre br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

REB.SK Prenájom 2-izbový byt Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 48 m²

REB.SK ponúka na prenájom príjemný a klimatizovaný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

novostavba ZWIRN - 2 iz. byt, moderný štýl, parkovanie, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite na ul. Košická, v projekt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Úránovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Uránová | 51 m²

Prenájom príjemného 2 izbového bytu v tichej ulici v Ružinove - Ostredky. Byt o celkovej ploch

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NIDAL: Prenájom - Parkovacie státie v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Pribinova | 12.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státie v projekte Eurovea Tower. Cena nájmu: 150 Eur / mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Krásny 2-izb. byt, Bratislava II Ružinov, ul. Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 57.6 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 35.17 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.77 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | PRENÁJOM | Malé Stredne Veľké Kancelárie | Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 60 m²

Hľadáte ideálne pracovné zázemie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám ponúka širokú škálu kanc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | Prenájom Malé a Stredne Veľké Kancelárie | Metodova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Metodova | 20 m²

Hľadáte profesionálne pracovné prostredie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám prináša komplex

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

Kuchárek-real: pozemok o veľkosti 7213 m2 na výbornom mieste - Bratislava Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Bratislava | 7,213 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok vo výbornej lokalite pri Zlatých pieskoch v Bratisla

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

300 €/m2 300 €/m2

REB.SK Penájom 1-izbového bytu Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 40 m²

REB.SK ponúka na prenájom príjemný a kompletne zariadený 1-izbový byt s priestrannou loggiou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRÉMIOVO ZARIADENÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A TERASOU V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 148.1 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

899,000 € 6070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 90.16 m²

FEDORS Group ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave, vo ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 3659 €/m²

Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝM STROPOM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 6317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO A HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 117.12 m²

Prémiový 4-izbový byt s terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a hradný kopec Ponúkame Vám

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM DO PARKU V IKONICKOM PROJEKTE GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Bazová | 255 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

990,000 € 3882 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PEKNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU V REZIDENČNOM PROJEKTE V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 52.66 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 4159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRECÍZNE VYHOTOVENÝ A NIKDY NEOBÝVANÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom krásny, nikdy neobývaný, precízne vyhotovený a kompletne za

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie