3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i. byt 66m2 + loggia 8m2, Miletičova ul., NIVY, lukratívna lokalita v blízkosti bizniscentier v novej štvrti DOWNTOWN, aj ako TOP INVESTIČNÝ BYT

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Garáž 18m2, ul. Priekopy /Bajkalská, kat. územie: Nivy, hneď oproti BILLE a Štrkoveckému jazeru, znížená cena

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

Novostavba v Ružinove - Nadrozmerný 2 izbový byt s tromi terasami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Ponúkame Vám na predaj nadrozmerný 2 izbový byt s tromi veľkými a čiastočne uzatvorenými terasa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

614,900 € 6007 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,868 € 4823 €/m²

Zvýhodnený predaj – moderný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ružinov – Mlynské luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,402 € 4977 €/m²

Moderný 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

EXKLUZÍVNE – moderný 2 izbový byt v Ružinove za zvýhodnenú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

RK4 - HĽADÁM pre klienta 3 izbový byt - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | OSTREDKY | 70 m²

HĽADÁM PRE KLIENTA 3 izbový BYT - RUŽINOV (Ostredky, Štrkovec, Trávniky) Hľadám 3 izbový

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

RK4 - HĽADÁM pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt od 40 m2. Môže byť aj pôvodný stav, balkón j

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

RK4 - Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb.byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb. byt v cene do 200 000 €. Byt by mal mať 2 samostatné nep

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 4167 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4 izbový mezonet Dulovo námestie, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 137 m²

NA PREDAJ: priestranný 4‑izbový mezonet s uzatvorenou loggiou priamo na Dulovom námestí Ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

455,000 € 3321 €/m²

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Parkovacie státie v uzavretom nádvorí - Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Prievozská | 13 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v uzavretom nádvorí bytového domu Apollis na Prievozskej

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

75 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

rkDOM | Kancelárie s ideálnou polohou, 15 - 455 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 0 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Drieňovej ulici v Bratislave vo výmere 15-30 m2

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

5 – IZB. RD, BAZÉN, SAUNA, ZAHRADNÝ DOMČEK, PIVNICA, ul., SÚĽOVSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Súľovská | 250 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom dvojpodlažný 5 – izbový rodinný dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie