Slnečný 4i byt 116m2, nezariadený, s francúzskym balkónom a šatníkom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 116 m²

EXPAT EXPERTS | Slnečný 4i byt 116m2, nezariadený, s francúzskym balkónom a šatníkom Dispozíci

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý 3i byt 79m2, nezariadený s balkónom, výborná lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

EXPAT EXPERTS |Zaujímavý 3i byt 79m2, nezariadený s balkónom, výborná lokalita Dispozícia: Ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón a parkovanie, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 101 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón, pivnica a parkovanie, skvelá lokalita

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Krásny 2i byt 81m2, s balkónom a šatníkmi

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 81 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný krásny 2i byt 81m2, s balkónom, šatníkmi a možnosťou parkovania Disp

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV Dispozíci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, 2x kancelária 178m2, s A/C oproti poliklinike

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 178 m²

EXPAT EXPERTS | Kancelárske priestory, 2 x kancelária 178 m2 s klimatizáciou oproti poliklinike

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN Dispozíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

EXPAT EXPERTS |Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba Dispozícia: Celková ro

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU Dispozícia:

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Príjemný, priestranný 2i byt 61m2, vo vynikajúcej lokalite pri Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 61 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, priestranný 2i byt 61m2, vo vynikajúcej lokalite pri Nivách Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný, elegantný 2i byt 59m2, výhľad na hrad, EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 59 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný, elegantný 2i byt 59m2, výhľad na hrad, EUROVEA TOWER Dispozícia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, príjemný 2i byt 40m2 s balkónom, pekná lokalita, MALÝ DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 40m2 s balkónom, pekná lokalita, MALÝ DUNAJ Dispozíci

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária 59m2, prízemie, A/C, 2x parking, pri OC Central

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 59 m²

EXPAT EXPERTS | Obchodno-kancelárske priestory so samostatným vchodom, s možnosťou využiť ako a

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE Dispozícia:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Garážové parkovacie státie v novostavbe NUPPU

EXPAT EXPERTS I Parkovacie státie na prenájom v novostavbe NUPPU Prenájom garážového parkovac

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

99 €/mesiac

Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislava, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 149 m²

Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislav

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75.69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici v obľúbenej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3686 €/m²

Investičná ponuka portfólia komerčných nehnuteľností s využitím na gastro prevádzky

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 1,500 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

3 izb.byt, balkón, klíma, tichá ulica Uránová - BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Uránová | 67 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený, klimatiz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

2i. byt 66m2 + loggia 8m2, Miletičova ul., NIVY, lukratívna lokalita v blízkosti bizniscentier v novej štvrti DOWNTOWN, aj ako TOP INVESTIČNÝ BYT

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie