128 m2 – 200 m2 -najmodernejšie kancelárie v novom administratívnom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 128 m²

■ 128 m2 : samostatný celok s kuchynkou (viď pôdorys) ■ v ploche je zahrnutý aj podiel na spolo

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 13.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

90 m2- príjemný, samostatný, administratívny celok

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 90 m²

■ väčšia administratívna budova (recepcia) v centre Ružinova ■ 90 m2 – vstupná chodba + 4 kance

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 25.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

40 m2 a 46 m2 – samostatné kancelárie v širšom centre - v blízkosti Justičného paláca

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Karadžičova | 40 m²

■ 40 m2 – 3 kancelárie s jedným vstupom ■ 46 m2 – 2 kancelárie – jedna veľká a jedna menšia mi

Publikované: 18.01.2022 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Komerčný pozemok so stavebným povolením – Bratislava, Ružinov (Domové role)

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Domové role | 1 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny komerčný pozemok so stavebným povolením a existujúcou budovou v p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

260 €/m2 260 €/m2

Prenájom - Posledný skladový/výrobný priestor, Ružinov II.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 250 m²

Ponúkame na prenájom posledný murovaný vykurovaný priestor vhodný na sklad alebo výrobu (250 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

Rodinný dom s investičným potenciálom, 507 m² pozemok, Ružinov – Prievoz (Farebná ulica)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 246 m²

Dom v tichej lokalite Ružinova s veľkým pozemkom, vhodný na rekonštrukciu alebo investičné využ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 242 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom je priestranný a nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

529,999 € 2190 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

Prenájom 4 izb. kompletne zariadeného bytu v Bratislave - Ružinove, Haburská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Haburská | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa mestský život prirodzene prepája s oddychom – v srdci Ružinova, len pá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Na prenájom obchodné priestory v budove SIKO.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 500 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor s výmerou do 800m2 v budove SI

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 926 m²

S radosťou Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske a obchodné priest

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

✅ 100m2 byt s lodžiou a terasou s možnosťou prerábky na 4i

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 116 m²

Ak hľadáte bývanie o ideálnej rozlohe okolo 100m2 s možnosťou mať 4 izby a bez kompromisov na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranné kancelárske priestory 300 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

531.7 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária 32 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov | Ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 32 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

304 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť - obchodné priestory v atraktívnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodné priestory v atraktívnej lokalite. Radi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

409,000 € 3408 €/m²

VEĽKÁ KANCELÁRIA S VLASTNOU TERASOU | 214 m² | BBC1 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Reprezentatívne sídlo spoločnosti s exteriérovým benefitom Ponúkame na prenájom kancelársky p

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,525.2 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNY obchodný priestor v Bratislave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Drieňová | 254 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj EXKLUZÍVNY obchodný priestor. Vďaka ex

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

699,000 € 2752 €/m²

Dvojgeneračný 6i rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Pre klienta so zabezpečeným financovaním hľadám dvojgeneračný rodinný dom v Bratialve- m.č. Ru

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Samostatná garáž 14 m2 v Ružovej doline

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 14 m²

RE/MAX ponúka na predaj samostatne uzatvárateľnú garáž v suteréne bytového domu so vstupom z R

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 3214 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie