Predaj 3-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 88 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,000 € 4250 €/m²

Prenájom 3 izbový byt, Mierová ulica Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 70 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite B

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusne zariadený 2 izbový byt s loggiou a garážovým miestom v obľúbenom projekte Rozadol v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 89 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt s loggiou a parkingom v obľúbenom projekte Rozadol v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou v širšom centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Martinčekovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. R

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Plne zariadený 2,5 izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v Ružinove -Trávniky vedľa OC Retra ma Šalviovej ulici. Roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s na Ďatelinovej ulici v Bratislave v Ružinove pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom v tichom prostredí

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 75 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Bratislave, časti Ružinov-Pošeň na Ondrejovovej ulici. Úži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt vo vynikajúcej a tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt na Ondrejovovej ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Štýlový 2,5 izbový byt v projekte NUPPU s balkónom, s vonkajším a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (apartmán) v projekte NUPPU s balkónom a garážovým státím na

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný 2 izbový byt v novostavbe Ružinovská 1 v Bratislave vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5610 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory 2 s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2 izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave v mestske

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Zariadený 2 izbový byt s balkónom v príjemnej lokalite pri parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ružinov na Ostr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom na Klincovej ulici po začatej rekonštrukcii TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Klincová | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Klincovej ulici po začatej rekonštrukcii, ktorý predstavu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 4500 €/m²

Kúpime 2-izb. byt v novostavbe v BA I, II, III

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Pre môjho zazmluvneného klienta hľadám 2-izbový byt s týmito požiadavkami: – lokalita: Staré Me

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 6000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113216 | Kompletne zariadený štvorizbový byt s 2 lodžiami na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 129 m²

Kompletne zariadený štvorizbový byt s 2 lodžiami, garážovým miestom a pivnicou je situovaný na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 6589 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113076 | Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 79 m²

Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka, situovanej v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112087 | 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, časť Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Farebná | 191 m²

Novo dokončený 4-izbový rodinný dom z r. 2025 sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

895,000 € 4686 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111110 | Výnimočný dvojpodlažný 6-izbový dom s komfortným suterénom s variabilným využitím

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 379 m²

V tichej a zeleňou obklopenej zóne Ružinova ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný 6-izbový

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Svoboda & Williams | 31747 | Kancelárske priestory Bratislava II, Ružinov, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 30 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratívnom komplexe situované v rýchlo sa rozvíjajúce

Publikované: 04.04.2019 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 111422 | Prémiové kancelárske priestory na 16. NP v Apollo Business Center II – Nové Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 318.09 m²

Moderné klimatizované kancelárske priestory na prenájom na 16. nadzemnom podlaží administratívn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov