Veľkometrážny 3-Izbový byt v pôvodnom stave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75 m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – IDEÁLNY NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3333 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

2-izbový byt na Sklenárovej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²

Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4654 €/m²

ZNÍŹENÁ CENA! DOMOV NA DOBREJ ADRESE: 3 izbový byt – pokojná lokalita v širšom centre – Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²

JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,990 € 4271 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 2 izbový byt po obnove v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mesačná | 42.3 m²

JKV Real ponúka na predaj 2 izbový byt na Mesačnej ulici v pokojnej a etablovanej časti Ružino

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,990 € 5059 €/m²

Svetlo, výhľad a pokoj - na predaj 2 izbový byt v korunách stromov - Ružinov - Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 42.24 m²

Túžite ráno popíjať kávu na loggii obklopenej tichom a zeleňou? Presne takto môžu vyzerať vaše

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,990 € 5208 €/m²

Moderný 1-izbák na Trenčianskej

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Ponúkam na predaj moderný 1 izbový byt v novostavbe. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5125 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 63 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Jégeho ulici. Byt sa nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4206 €/m²

Štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt s výmerou 35 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4857 €/m²

REZERVOVANÝ- Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Niektoré byty pôsobia dobre iba na fotkách. A potom sú tu byty, ktorých atmosféra vás očarí už

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4828 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 3750 €/m²

Predám 1-izbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hríbová | 32 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a veľmi príjemne pôsobiaci 1-izbový byt s výmerou pr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

173,500 € 5422 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2 izbový byt - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

JKV Real ponúka na predaj svetlý a čiastočne prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4444 €/m²

PREDAJ: Kompletne zrekounštruovaný 2 izb byt - Ružinov - Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38 m²

JKV Real ponúka na predaj praktický 2 izbový byt s výmerou 38 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

145,990 € 3842 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na Martinčekovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na obľúbenej Martinčekovej ulici v Bratislave

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

REZERVOVANÝ: Svetlý 2-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 34.43 m²

Predtým ako si prečítate inzerát, poprechádzajte sa po byte pomocou 3D obhliadky. JKV Rea

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

144,990 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 5-izbový dom v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 400 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom priestranný a nadštandardne dispozične riešený 5-izbo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Garáž 18m2, ul. Priekopy /Bajkalská, BA II - Ružinov, kat. územie: Nivy, hneď oproti BILLE a Štrkoveckému jazeru, širšie centum, aj ako sklad

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Bazovej ulici v GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 76 m²

PRÉMIOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A BALKÓNOM V KOMPLEXE GAUDI – BAZOVÁ ULICA Ponúkame na prenájo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Jelačičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Jelačičova ulica, Bratislava Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

Predaj 4-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 90 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

418,882 € 4654 €/m²

REZERVOVANÉ jedinečný 4-izbový byt s veľkolepou 189m² terasou v novostavbe, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 301 m²

REZERVOVANÉ WIN - WIN ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s terasou na najvyššom podlaží n

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23052)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie