26 m2-(dvojkancelária), alebo 15,50 m2 (1kancelária) pri OC Centrál / Trnavské mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavské mýto | 26 m²

■ 15,50 m2 – samostatná kancelária na prízemí ■ Cena prenájmu : 10 €/ m2/ mesiac + energie – 4,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

Prenájom priestorov - Janoškova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jánoškova | 97 m²

Bond Reality ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v atraktívnej a vyhľadávanej l

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Priestranný rodinný dom s krásnym výhľadom, Koliba – Deviata ulica.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Deviata | 408 m²

Ponúkame na predaj pekný a priestranný trojpodlažný rodinný dom s krásnym výhľadom na Bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

Prenájom exkluzívnych kancelárii

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 256 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory, ktoré spájajú pohodlie, pres

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

Na prenájom parking plus kobka v Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Frankovská | 16 m²

Bond Reality ponúka na prenájom vnútorné parkovacie státie o rozlohe 16m2 spolu s pivničnou kob

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

110 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej ulici pri OC Polus (VIVO!).

Reality Bratislava-Nové Mesto

Dvojgarsónka | Vajnorská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulnú 2-garsónku v Bratislave – mestská časť Nové Mesto, na Vajnorskej u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Obchodný priestor na frekventovanej Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 140 m²

Obchodné priestory sa nachádzajú na frekventovanej Račianskej ulici v Novom Meste. Ponúkame vá

Publikované: 16.11.2021 Aktualizované: 24.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE, STROMOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt s lodžiou, murovanou pivnicou a parkovaním

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 IZB. BYT S TERASOU, PIVNICOU A GARÁŽOU V KOMPLEXE BELARIA POD KOLIBOU, SVATOVAVRINECKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 76 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký dvojizbový byt s terasou a pivnicou a garážou v bytovom komplexu

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

829 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

MUROVANÁ GARÁŽ S VLASTNOU ELEKTRINOU, PIONIERSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž s vlastnou elektrinou (vlastné el.hodiny a istič) na Pion

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

33,900 € 1784 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM ORIENTOVANÝ TO TICHEJ ČASTI, SIBÍRSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 76 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom a pivnicou na Sibírskej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PROJEKT PRI MÝTE, RAČIANSKA /KOMINÁRSKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kominárska | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,

Publikované: 13.09.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 78 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - reprezentatívny, nebytový-kancel. priestor, BA II

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 201 m²

[b]Na prenájom nebytové - kancelárske priestory /201 m2/ na 2. poschodí v novostavbe polyfunkčn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AVENUE I skladový priestor, novostavba, 200 m2, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 200 m²

Na prenájom skladové a obchodné priestory, showroom v budove v stráženom uzavretom areály na ul

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AVENUE | Slnečný stavebný pozemok 734m2 Horný Kramer - Lukratívna investičná príležitosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²

SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AVENUE I NÁJOM, praktické garážové státie v unikátnej - Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Frankovská | 11 m²

Na prenájom [b]praktické garážové parkovacie miesto v novostavbe projektu už po kolaudácii, GRA

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

110 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AVENUE | zateplená skladová hala v skladovom areály, Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 2,000 m²

Na predaj zateplená, oblúková, dvojposchodová skladová hala nachádzajúca sa v skladovom areály

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie