AVENUE | priestranný 2i byt s balkónom a unikátnym výhľadom na jazero Kuchajda či na mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova 50 | 56.04 m²

Na prenájom, priestranný 2 –izbový byt s úžasným výhľadom vo vyhľadávanej, tradičnej, novostavb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AVENUE | obchodný priestor v novostavbe, Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Tupého | 149 m²

[b]Na predaj nebytový komerčný priestor nachádzajúci sa na Tupého ulici v mestskej časti Nové M

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

403,137 € 2706 €/m²

AVENUE RE | Slnečný stavebný pozemok 734m2 Horný Kramer - Lukratívna investičná príležitosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²

SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - obchodný priestor, open space, v novostavbe, Račianska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Račianska | 200 m²

[b]Na prenájom atraktívne nebytové priestory /200 m2/, vhodné ako vzorková predajňa, kancelárie

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Sklady o výmere: 2-5 m2, 16 m2, 18 m2, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 2 m²

Prenajmeme rôzne sklady na Starej Vajnorskej ul. v Novom Meste: 2 m2 – 5 m2 (cca. 1,1 x 3 m).

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

40 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Sklad 1000 m2 Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 1,400 m²

Predáme objekt na Starej Vajnorskej. - cca 1000 m2 skladovej plochy - plus 380 m2 kancelárie na

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Garážové státie Koloseo - Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Tomášikova | 14 m²

Predáme garážové státie v objekte Koloseo na Tomášikovej ul. Nachádza sa na -2.podlaží, časti "

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1786 €/m²

89 m2, 27 m2, 50 m2 sklad na St. Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 121 m²

Prenajmeme sklady na Starej Vajnorskej Miestnosť sa nachádza na poschodí. Priestor sa dá využiť

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

320 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Sklady od 50 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 50 m²

Prenajmeme sklady na Starej Vajnorskej o výmere od 50 m2 - 1800 m2 - rôzne výmery od 50 m2, pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárie Trnavské/Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kominárska | 20 m²

Prenajmeme kancelárie medzi Trnavským a Račianskym mýtom - od 17 m2, samostatné, prepojené, ča

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

255 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Sklad/showroom, administratíva na Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 234 m²

Prenajmeme skladové a administratívne priestory na Vajnorskej ulici - sklady/showroom na príze

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj objektu 500 m2 na KP/OP/sklad St. Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 460 m²

Predáme objekt na ul. Starej Vajnorskej - možnosť využívať na obchod/ kancelárie alebo sklad -

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Sklad 150 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 150 m²

Prenajmeme sklad na Starej Vajnorskej o výmere 150 m2 - veľká elektrická brána - prízemie - nak

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj objektu na Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Vajnorská | 2,378 m²

Predáme zaujímavý objekt na Vajnorskej ulici v Bratislave, ktorý spája moderné administratívne

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Na predaj skladový priestor – halu v mestskej časti Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 280 m²

Ponúkame Vám na predaj skladový priestor – halu v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, Vajno

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

330,000 € 1179 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom 2izb. byt na Mikovíniho ul., BA- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne novo zrekonštruovaný a novo zariadený 2-izbový byt v žiadanej lo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

garáž Skalická cesta, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Skalická cesta, Nové Mesto. Výmera pozemku pod garážou je 19 m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

34,000 € 1789 €/m²

Veľký 2-izb. byt, Olbrachtova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt v tehlovom dome na ul. Olbrachtová, Nové Mesto. Výmera 80

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ - BYTOVÝ DOM - 7 kompletne zariadených bytov !!!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Apartmánový dom | Vidlicová | 300 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj bytový dom so 6 bytovými jednotkami (6 x 2 iz

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,500,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Kancelária 144m2, Za kasárňou, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Za Kasárňou | 144 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Flexibilné kancelárske priestory 342m2, Jarošova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 342 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory na Jarošovej ul. v Novom Meste v Jarošova OF

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie - Elektrárenská ulica, Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Nové Mesto, Elektrárenská ulica. Plocha: úžitk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie