NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, BERNOLÁKOVO - DRUŽSTEVNÁ ULICA

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Družstevná | 66.6 m²

Aston Waldner ponúka Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Bernolákovo na Dru

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

199,000 € 2988 €/m²

člen NARKS

Neibrs | 4 -izbový byt v dome s terasou a 2 parkovacími miestami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Kondrótova | 105.16 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

274,990 € 2615 €/m²

LEGEND - 3D - Zaujímavý 5i dom v Bernolákove, 200 m2, pozemok 608 m2, tichá súkromná ulička, vínna klenbová pivnica

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 200 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, 200 m2 PODLAHOVÁ PLOCHA, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA AJ DISPOZÍCIA DOMU *** *

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Bernolákovo

269,990 € 1350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj investičný pozemok na výstavbu - BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Antona Bernoláka | 5,091 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

534,555 € 105 €/m²

TOP PONUKA! Super poloha priestorov v obci BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Obchodné priestory | Senecka Cesta | 4,500 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

13,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

PREDAJ 5 izbového rodinného domu - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 130 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 2885 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DvojGaráž v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Garáž | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž. K dispozícii bude 88 garáží v 10 samostatne stojacich objektov r

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

67,000 € 1634 €/m²

Bernolákovo: stavebný pozemok s IS, 480 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,000 € 415 €/m²

Bernolákovo: investičný pozemok na rodinný dom

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 535 m²

Na predaj ponúkame: Investičný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bernolákovo

165,000 € 308 €/m²

Garáž v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Garáž | 23 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž vo veľkosti 23m2. K dispozícii bude 88 garáží v 10 samostatne sto

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

34,000 € 1478 €/m²

Bernolákovo – 6.000 m2 ORNÁ PÔDA v pozemkových úpravách

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 6,000 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ BERNOLÁKOVO! – pozemky v prebiehajúcej komasácii za

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

15,000 € 3 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ!!!Bernolákovo, okr. SC - NA PREDAJ - plnohodnotný 2-izbový byt kúsok od priameho centra

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Družstevná | 50 m²

REZERVOVANÉ!!!Wealth Group ponúka na predaj plnohodnotný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na D

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

165,000 € 3300 €/m²

RADO | 4-izbový byt 92m2 + terasa 14m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Šípková | 92 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

RADO | 4-izbový byt 92m2 + terasa 14m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Šípková | 92 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový dom 132m2 + pozemok 484m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

RadoReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom – staršiu novostavbu skolaudovanú v roku 2014

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

464,999 € 4043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný stavebný pozemok 880 m² (možnosť dvojdomu) – Jabloňová ul., Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Jabloňová | 880 m²

Na predaj atraktívny, rovinatý stavebný pozemok s veľkorysou výmerou 880 m² vo vyhľadávanej a o

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

215,000 € 244 €/m²

člen NARKS

4 IZB. DOM S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU, TICHÁ LOKALITA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou, terasou a parkovaním v novej zástavbe

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

355,000 € 3227 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 4 IZBOVÝ RD. SO ZÁHRADOU, PARKOVANÍM A TERASOU, NOVOSTAVBA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Borovicová | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

349,000 € 2863 €/m²

PREDAJ - obchodno - skladový areál, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | 1,024 m²

[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

PRENÁJOM - zateplená skladová hala v skladovom areáli, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Horný dvor | 285 m²

Na prenájom zateplená skladová hala /285 m2/ v uzavretom skladovom areály na okraji obce Bernol

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bernolákovo

1,225.5 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie