Orná pôda - investičný pozemok Bernolákovo 1645m2

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Poľná | 1,645 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Bernol

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

Investičný pozemok Bernolákovo 604m2 - na podnikanie

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Bottova | 604 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin reál Vám ponúka na predaj pekný investičný pozemok v zasta

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

170,000 € 281 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove 802m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 802 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej ča

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

223,758 € 279 €/m²

Na predaj pozemok na pohrebnicku činnosť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Dukelská | 542 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na hlavnom ťahu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

Na predaj Investičný pozemok Orná pôda Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Hlavná | 3,820 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka výhodnú investičnú príležitost na predaj p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

50,000 € 13 €/m²

Predaj stavebný pozemok - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Ampérová | 6,318 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne stavebný pozemok pri priemyselnom parku na Amper

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

48 €/m2 48 €/m2

člen NARKS

Praktický a úsporný rodinný dom v Bernolákove, Jelšova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

409,000 € 3689 €/m²

4-izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Bernolákova, Hájna

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 134.13 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ KOMPLET. REK., 3 – IZB. BYT, PIVNICA, BALKÓN, ul., DUKELSKÁ, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 63 m²

Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

215,900 € 3427 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO PRI D1

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

442,800 € 100 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

Chata na krásnom pozemku s lesom a potokom

Reality Bernolákovo

Chalupa, rekreačný domček | Sacky | 53 m²

Na predaj ponúkame murovanú chatu v katastri Bernolákovo, lokalita Sacky, ktorá je známa tým, ž

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

179,000 € 3377 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok v obci Bernolákovo na predaj

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,428 m²

Ponúkame vám na predaj investičný pozemok na základe Územnoplánovacej informácie vydanej obecný

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

100 €/m2 100 €/m2

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 1,503 m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Chata, drevenica, zrub | Sacky | 99 m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽAD

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 697 m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo o rozlohe 697 m² v lukratívnej a vyhľadávanej časti Poz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

260,003 € 373 €/m²

Krásny 614+200m2 možnosť výhodne dokúpiť / ideálny stavebný pozemok - krajný pri lesíku a blízko cyklochodníka pri vode

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 614 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so všetkými IS - elektrika, voda, kanalizácia, plyn, asfalt

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

410 €/m2 410 €/m2

4 izb. moderný tehlový bungalov, tep. čerpadlo, krásna lokalita - slepá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj bungalov - 4 izbový tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, s podlaho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Bernolákovo

399,000 € 3990 €/m²

Predaj pozemku 1023 m² - Grobská ulica, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Grobská | 1,023 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 1023 m² a priamym prístupom z Grobskej ulice s hranicami

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

100 €/m2 100 €/m2

Predaj pozemok v Bernolákove.

Reality Bernolákovo

Lúka, pasienok | Bernolakovo | 2,881 m²

Ponúkam na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v čoraz vyhľadávanejšej lokalite Bernolákov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

34,572 € 12 €/m²

Ponúkam na predaj dve parcely v tesnej blízkosti jazera

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj investičný pozemok v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 4,537 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, podľa UPI je tu pláno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

269,000 € 59 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v obci Bernolákovo na predaj !

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3819 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Upresniť hľadanie