DIRECTREAL|Staveb.pozemok 976 m² so šírkou 20m a všetkými IS – pôvodná časť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²

Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

299,000 € 306 €/m²

REZERVOVANÝ DVOJGENERAČNÝ 6I RODINNÝ DOM S GARSÓNKOU, DVOJGARÁŽOU A BAZÉNOM

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Čerešňová | 200 m²

REZERVOVANÝ hosťovský dom | záhradná kuchyňa | pivnica | špajza | walk-in šatník | krb | klima

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

REZERVACIA ....DOM PRE RODINNÝ ŽIVOT.....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE - TEŠÍME NA OBHLIADKU a NOVÝCH MAJITEĽOV....

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Dubová | 193 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 5- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2015

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

480,000 € 2487 €/m²

člen NARKS

Bývanie s pocitom rodinného domu – 3-izbový byt s pozemkom a terasou, Bernolákovo (Pšeničná ulica)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 3198 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

SKVELÉ RODINNÉ BÝVANIE V SÚKROMÍ - KVALITNÁ STAVBA - BERNOLÁKOVO, MARHUĽOVÁ ul.

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Marhuľová | 203 m²

Hľadáte tiché a pokojné bývanie v novostavbe rodinného domu pre Vašu rodinu? Sú Vaše priority

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

579,000 € 2852 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na podnikateľské účely v Bernolákove s dobrým napojením na diaľnicu D1

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Priemyselná | 11,893 m²

Popis lokality Stavebný pozemok o celkovej výmere 11.893 m2 sa nachádza v komerčnej časti obce

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

55 €/m2 55 €/m2

Nádherný 3i rodinný dom 151m2, nezariadený so záhradou

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 151 m²

EXPAT EXPERTS l Nádherný 3i rodinný dom 151m2, nezariadený s krásnou záhradou Dispozícia: Cel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bernolákovo

1,690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Bernolákovo – 2.330 m2 ORNÁ PÔDA v pozemkových úpravách

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 2,330 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ BERNOLÁKOVO! – pozemky v prebiehajúcej komasácii za

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

12,000 € 5 €/m²

Bernolákovo 6.500 m2 – ORNÁ PÔDA s investičným potenciálom

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 6,500 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

25,000 € 4 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lúčna | 98 m²

Samostatne stojaci rodinný dom na rohovom pozemku v Bernolákove! Realitná kancelária A-nehnuteľ

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

269,000 € 3051 €/m²

Na predaj 3 izb. mezanín s terasou a parkovaním v rodinnom dome, v obci Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 3 - izbový mezanín v

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

298,999 € 3054 €/m²

Na predaj novostavba veľkého 3 - izbového mezanínu so záhradou a 3 x parkovaním v rodinnom dome v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3463 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou: dve podlažia + suterén, obývateľný záhradný domček, garáž, vínna pivnica, ihneď k dispozícii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nálepkova | 188 m²

Predáme v Bernolákove nehnuteľnosti na väčšom pozemku: - veľký tehlový rodinný dom z roku 1971

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

350,000 € 1862 €/m²

člen NARKS

GRAVITAS | Stavebný pozemok v Bernolákove, Višňová ulica

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 700 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v peknom prostredí Bernol

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A ALTÁNKOM V TICHEJ ČASTI BERNOLÁKOVA

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Potočná | 121 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

449,000 € 3711 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI BERNOLÁKOVE

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa na Dlhej ulici v obc

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179,990 € 275 €/m²

DIRECTREAL|Pozemk o veľkosti 976m2 s RD v pôvodnom stave, všetky IS, tichá ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Tabakova | 120 m²

Directreal Office - Exkluzívnou ponukou na predaj je rodinný dom v pôvodnom stave na pozemku o

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

299,000 € 2492 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 4-izbový rodinný dom v peknej a tichej lokalite v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 130.35 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 8-ročnú novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v obľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (1.330 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 1,330 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

AXIS REAL | Stavebný pozemok (665 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok s IS aj stav. povolením Bernolákovo 475m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Čučoriedková | 475 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj rožný stavebný pozemok v Bernolá

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

189,900 € 400 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30319)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie