Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²
Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
Cena dohodou
Rodinný dom | Krajná | 179.5 m²
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom priestranný 4-izbový rodinný dom v dobrej
2,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Orná pôda | Ferdiša Kostku | 2,902 m²
Accent real exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v Stupave na Ulici Ferdiša Kostku. Pozemo
25 €/m2 25 €/m2
1 izbový byt | Dlhá | 31 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 1-izbo
139,990 € 4516 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 64.22 m²
PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastú
209,990 € 3270 €/m²
Rodinný dom | Stupava | 215.75 m²
Úplne nový moderný 5-izb. rodinný dom s dvojgarážou v Stupave. 4-podlažný 5-izbový rodinný dom
284,000 € 1316 €/m²
Rekreačný pozemok | Nová hora | 1,199 m²
Veľký rekreačný pozemok v lokalite Nová hora v Stupave. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozloh
154,000 € 128 €/m²
Rodinný dom | Marcheggská | 362 m²
Priestranný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom s garážou v Stupave. Rodinný dom so zastava
256,000 € 707 €/m²
Rodinný dom | Stupava | 215.75 m²
334,000 € 1548 €/m²
Záhrada | Ovocinár | 470 m²
Záhrada so záhradnou chatou v lokalite Ovocinár. Záhrada s nádherným výhľadom o rozlohe 470m2 s
60,000 € 128 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 554 m²
Stavebný pozemok pri centre Stupavy. Atraktívny stavebný pozemok s výbornou polohou v blízkom c
255,000 € 460 €/m²
4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
399,900 € 2590 €/m²
Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor na Cement
790 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár
149,900 € 3404 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno
184,900 € 2201 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p
555,000 € 3513 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch
169,900 € 2360 €/m²
4 izbový byt | Pri Artézskej studni | 82.16 m²
Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej lok
169,900 € 2068 €/m²
Orná pôda | Stupava | 4,060 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA
16,000 € 4 €/m²
Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,832 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava pri hlavnej ceste. Má
20 €/m2 20 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,597 m²
1.BCR Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v Stupave - lokalita Grefty. POPIS: - celková ro
98,800 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S
149,000 € 54 €/m²
Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza
7 €/m2 7 €/m2
Orná pôda | 932 m²
6,000 € 6 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.