Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 45 m²
- Kancelária je vo výmere 45 m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/m2/mesiac
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 61 m²
- Kancelária je vo výmere 53 m2 + spoločné priestory 8 m2 - Dve navzájom prepojené miestno
732 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kúpeľná | 39.71 m²
HERRYS - Na prenájom útulný 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe v Stupave Realitná
590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Osiková | 260 m²
METROPOLITAN │Nadštandardný 6i RD so záhradou a bazénom v Stupave Nadštandardný 6-izbový 2-pod
2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
METROPOLITAN │Úplne nový priestranný RD na prenájom v Stupave Priestranná novostavba RD v Stup
2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Kúpeľná | 22.75 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe garáži o celkovej výmere 22.75 m2 //3.70 m
25,500 € 1121 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,154 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok o celkovej výmere 1154.00 m2 a podiel na prístupo
290,000 € 251 €/m²
Rodinný dom | Rovná | 290 m²
VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj
469,900 € 1620 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája všetko, po
249,900 € 51 €/m²
Rodinný dom | Železničná | 206 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný do
469,000 € 2374 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ovocinár | 19 m²
Ponúkame na predaj chatu v krásnej a pokojnej lokalite Stupava - záhradkárska oblasť Ovocinár.
120,000 € 6316 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²
Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p
94,000 € 56 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach
237,000 € 2963 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov o rozlohe 1600 m2 v katastrálnom
300 €/m2 300 €/m2
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Dobrý deň, som realitná maklérka a aktuálne hľadám byty, domy alebo pozemky na predaj pre konkr
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov. I
400,000 €
Rekreačný pozemok | Nová | 1,094 m²
Ponúkame na predaj pozemok v lokalite Nová Hora, Stupava, okres Malacky. Pozemok je vhodný je n
84,000 € 77 €/m²
Rekreačný pozemok | Malý háj | 3,335 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m², situovaný na okraji lesa v tic
166,750 € 50 €/m²
Záhrada | Mast | 454 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Stupave o výmere 454 m2,schválený v Územnom pláne mesta Stupava na
67,000 € 148 €/m²
Rekreačný pozemok | Mástske Grefty | 375 m²
Pomúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 375 m2 v Stupave- časť Mástske Gredfty. Na pozemk
43,000 € 115 €/m²
Garáž | Železničná | 21 m²
Ponúkame na predaj garáž pred bytovým domom na ulici Železničná v meste Stupava. V garáži je el
31,000 € 1476 €/m²
Záhrada | Mast | 454 m²
67,000 € 148 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²
Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr
133,000 € 74 €/m²
Rodinný dom | Pri kríži | 304 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bezpečné,
519,000 € 1707 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.