Štýlový a priestranný 4-izbový mezonet v Stupave s parkovaním – bývanie, ktoré si zamilujete!

Reality Stupava

4 izbový byt | Dlhá | 149 m²

Predstavte si, že otvoríte dvere svojho nového domova. Vôňa čerstvej kávy sa šíri priestrannou

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Stupava

319,000 € 2141 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárska | 36 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom kompletne zariadený, moderný 1-izbový

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Stupava

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

6 izb.rodinný dom,pozemok 837m2,letná kuchyňa v TOP lokalite.

Reality Stupava

Rodinný dom | Cementárenská | 342 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v OBĽÚBENEJ ČASTI STUPA

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

684,000 € 2000 €/m²

Moderná, celoročne obývateľná chata pri lese, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 57 m²

Hľadáte miesto, kde môžete tráviť víkendy, prázdniny, ale aj žiť naplno celý rok? Táto moderná

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Stupava

189,000 € 3316 €/m²

člen NARKS

Murovaná chata pod Pajštúnom, váš nový domov v lese, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 60 m²

Predstavte si, že ráno otvoríte dvere a privíta vás vôňa lesa, spev vtákov a pohľad na stromy,

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Stupava

146,000 € 2633 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v centre Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 619 m²

Predstavte si pokojné bývanie, kde ráno vybehnete so psom do parku, cestou sa zastavíte na výbo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

275,000 € 444 €/m²

člen NARKS

Záhrada s murovanou chatou a bazénom pri Stupave, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s murovanou chatkou vo vyhľadávanej lokalite O

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

96,000 € 2969 €/m²

člen NARKS

Záhrada s krásnym výhľadom, ktorá čaká na vaše sny, Stupava

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, alebo pokojné zázemie v

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

66,000 € 2063 €/m²

člen NARKS

Záhrada v Stupave, s potenciálom na rekreáciu aj výstavbu

Reality Stupava

Záhrada | 585 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 585 m² v meste Stupava, v lokalite s výborným potenciálom.

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

98,000 € 168 €/m²

člen NARKS

Jedinečný pozemok s dvoma chatami pri lese , Stupava, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Hľadáte miesto, kde by ste mohli tráviť víkendy s rodinou či priateľmi, prípadne pokojné zázemi

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

208,000 € 3028 €/m²

člen NARKS

Chata v Stupave, pokojné miesto na víkendy a relax v prírode

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendové grilovačky len na skok od Brat

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

46,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

Dve susediace záhrady –12 árov v Stupave, s potenciálom na rekreáciu aj výstavbu

Reality Stupava

Záhrada | 1,199 m²

Ponúkame na predaj dve susediace záhrady s celkovou výmerou 1 199 m² v meste Stupava, v lokalit

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

150,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Rozostavná chata v Stupave, pre odvážneho investora

Reality Stupava

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, k

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Stupava

68,000 € 756 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 1,5-izbový byt v projekte Noemis v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | - | 36 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v novostavbe projektu Noem

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Stupava

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový byt v Stupave

Reality Stupava

4 izbový byt | J.Ondruša | 88 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

345,000 € 3920 €/m²

BOSEN | Novopostavená hala s administratívnym priestorom, Stupava

Reality Stupava

Objekt pre obchod | Cementárenská | 492 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novo postavenú halu spojenú s administratívnym priestorom a vl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stupava

850,000 € 1728 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný pozemok Stupava, 10 000 m²

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Alejová | 10,000 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj lukratívny investičný pozemok v dyn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

1,100,000 € 110 €/m²

člen NARKS

Reality Stupava

Objekt pre obchod | Cementárenská | 492 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom novo postavenú halu spojenú s administratívnym priestorom a

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Stupava

4,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

4 izbový byt s príjemnou atmosférou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 77 m²

PINK Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý už pri vstupe pôsobí

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Stupava

209,000 € 2714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | PORUBSKY realitná kancelária

Reality Stupava

Rodinný dom | Zadná | 105.93 m²

Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Stupava

329,900 € 3114 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v Stupave - nad kostolom pod lesom v tichej lokalite

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²

Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

79,900 € 101 €/m²

člen NARKS

Novostavba charizmatického, moderného 4i RD na úpätí Malých Karpát

Reality Stupava

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,000 € 4392 €/m²

člen NARKS

Dražba dvojizbového bytu na Dlhej ulici v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Predmetom dražby je dvojizbový byt v bytovom dome "NUEVO", ktorý bol postavený v roku 2018. Dis

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na dražba Stupava

178,000 € 3017 €/m²

Dražba dvojizbového bytu na Dlhej ulici v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

178,000 € 3017 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie