UNIQ-átny veľkometrážny 5iz byt s nádhernou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Majakovského | 190 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka jedinečný rodinný byt v rezidenčnom projekte UNIQ priamo v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Luxusný 5-izbový byt v Starom Meste na Leškovej ulici - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Leškova | 198 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt situovaný v prestížnom Starom

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,000 € 4293 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - Jedinečný 6-i byt s krbom a terasou (240m2) – Bratislava - Staré Mesto, Námestie M. Benku

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Námestie Martina Benku | 240 m²

Hľadáte jedinečné bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a absolútny komfort? Tento reprezen

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ARTHUR - Luxusný 6i byt v Starom Meste s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 340 m²

Bývanie, ktoré si nemôže dovoliť každý. Rodinný dom v bytovom dome. Unikátna kombinácia výhod r

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Unikátny 5-izbový byt na Dobrovičovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 125 m²

Unikátny 5-izbový byt s rozlohou 125 m2 sa nachádza na Dobrovičovej ulici v Starom Meste. DISP

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový byt v centre mesta na Tolstého

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 200 m²

Exkluzívny 5-izbový byt sa nachádza priamo v centre mesta na Tolstého ulici. DISPOZÍCIA Pries

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

870,000 € 4350 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM | 5-IZBOVÝ MEZONET V HORSKOM PARKU, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PREDAJ – Investičný apartmán 153,9 m² s dlhodobým nájomcom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 153.9 m²

PREDAJ – Investičný apartmán 153,9 m² s dlhodobým nájomcom | Na Hrebienku, Bratislava Ponúkame

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3112 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj štýlový 5-izbový mezonet s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 209.7 m²

Štýlový 5-izbový mezonet s terasou a panoramatickým výhľadom na najvyššom poschodí prestížneho

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 5198 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám 5.Izb.v uplnom centre mestká s veľkým potenciálom.139m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 139 m²

TUreality ponúkajú: Predaj: 5-izbový mezonetový byt v centre Bratislavy – Staré Mesto, Tobrucká

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

549,990 € 3957 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Pripravujeme predaj výnimočného,exkluzívneho 5.izb..bytu v absolútnom centre Ba1.135m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 138 m²

TUreality ponúkajú: Tento reprezentatívny mestský byt s veľkorysou výmerou 120 m² dopĺňa samost

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3623 €/m²

ARTHUR - Bývanie v lukratívnej časti Bratislavy- hradný kopec

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 284 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne bývanie v lukratívnej časti Bratislavy-hradný kopec - ul. Na Št

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,009,700 € 7076 €/m²

Priestranný 6-izbový byt na Námestí M. Benku

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 240 m²

Moderne zariadený 6-izbový byt s vysokými stropami sa nachádza v Starom Meste na Námestí Martin

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 5i mezonet so strešnou terasou, Staromestská, 250,01 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Staromestská | 225.34 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonetový byt vo výnimočnom projekte Pa

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,720,402 € 11721 €/m²

Len u nás v ponuke: Predaj 5 izbového bytu na Jakubovom námestí priamo v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Jakubovo námestie | 128 m²

Predaj priestranného 5 izbového bytu vo výbornej lokalite priamo na Jakubovom námestí v centre.

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 4055 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový byt vo Vile Terézia na Tajovského ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 194 m²

Exkluzívny slnečný 5 izbový byt v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia, určený n

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

METROPOLITAN | Priestranný slnečný 6i byt terasa parking