VEĽKOMETRÁŽNY BYT POD SLAVÍNOM SO ZÁHRADOU, TERASOU A VÝHĽADOM NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 316 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj lukratívny 6-izbový byt s veľkou záhradou a terasou s panoramatic

Publikované: 27.09.2021 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj 5 izbového bytu, Dankovského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dankovského | 186 m²

Dankovského ulica (Staré Mesto, BA I.) – dvojpodlažný 5 izbový byt v rodinnom dome na 1 a 2. p

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Predaj 5 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – 2.poschodie – byt č. 2 - 5 izbový o výmere o 165 m2 s p

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,000,000 € 6061 €/m²

člen NARKS

Prenájom 5 izbového bytu, Dankovského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dankovského | 214 m²

Dankovského ulica (Staré Mesto, BA I.) – dvojpodlažný zariadený /čiastočne zariadený 5 izbový

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečný 5-izbový byt na prenájom v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia na Tajovského ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 174 m²

Exkluzívny slnečný 5-izbový byt v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Terézia, určený n

Publikované: 24.05.2023 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Exkluzívny 5-izb. byt s terasou a parkovaním v rezidenčnej vile na prenájom, Tajovského-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 194 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 5-izb. byt nachádzajúci sa na Tajovského ulici v najlukratí

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Jedinečný 5-izb. byt s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (B.6

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám pre váš byt klienta, ktorý hľada 5 izbový byt v novostavbe, časť S

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

PLUS REALITY | Unikátny 5-izbový mezonet s terasou 49 m² v rezidencii City Gate – Bratislava Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,000 € 5161 €/m²

AKTUALIZOVANÁ CENA: 5-IZB. PENTHOUSE NA ZÁMOCKEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0459

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 217 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkometrážny 5-izbový penthouse nachádzajúci s

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 5986 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový byt (192 m²) v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 192 m²

Broker Consulting a.s. Vám predstavuje bývanie, kde máte absolútne súkromie, veľkorysý priestor

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

720,000 € 3750 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom: Exkluzívny 5+ izbový penthouse 216 m2 s panoramatickými terasami 250 m2, Zámocká – Staré Mesto, Bratislava, výhľad na mesto, hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 216 m²

Na prenájom: Exkluzívny 5+ izbový penthouse s panoramatickými terasami, Zámocká – Staré Mesto,

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

5-izbová mestská rezidencia na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

Na jednej z najreprezentatívnejších adries bratislavského Starého Mesta vznikol priestor, ktorý

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 6387 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE | Lukratívny 5-izbový mezonet s dvoma terasami a výhľadom na Dunaj | KÚPOU VOĽNÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 260 m²

Vitajte v „Eurovea City. Rezidenčná štvrť v tej najlepšej lokalite a zároveň kompletná infrašt

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Exkluzívny byt na predaj vo vile Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na štyridsiatku | 263 m²

Exkluzívny byt na predaj sa nachádza v novopostavenom 3-poschodovom súkromnom objekte vily Slav

Publikované: 08.03.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,009,700 € 22581 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 5 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 5 – izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 16.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

VALEN | Váš nový vysnívaný domov v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Snívate o novom bývaní s veľkorysou rozlohou, možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv a nádyc

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 5 izbový nadštandarný byt, Moyzesova - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový byt v secesnom dome na Moyzesovej ulici

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 6387 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Exkluzívny 5-izbový byt s wellness zázemím, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt s rozlohou 165m², situovaný v

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 5-izb. podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, Panská ulica, BA, 228 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pánska | 228 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový podkrovný

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 3289 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Nadštandardný 5-izbový byt, Gorkého - Palác Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Gorkého | 299.61 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 5-izbový veľkometrážny byt na najlepšej adrese v centre mest

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 5 izbový nadštandarný byt, Moyzesova - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom nadštandardný 5-izbový byt v secesnom dome na Moyzesovej uli

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj exkluzívneho 5 izbového bytu s terasou a balkónom, krbom a 2x garážovým státím – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislava , bývanie v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zochova | 237 m²

Základné informácie: • Predaj 5-izbového moderného bytu – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1412)