AVENUE | TOP PONUKA 5-IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT, 139 m² – KOZIA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Kozia | 139 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. exkluzívne ponúka na prenájom veľkometrážny 5-izbový byt v štýlovo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AVENUE | Luxusný 5i byt Rezidencia Hlboká, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká | 160 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný byty situovaný v majestátnej a elegantn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný 6 izb. byt s terasou 11,5 m2 v centre mesta na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mickiewiczová | 137 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 6 izbový tehlový byt s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

588,000 € 4292 €/m²

LUXUSNÝ 5 IZBOVÝ VEĽKOMETRÁŽNY BYT v centre Bratislavy – Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj exkluzívny 5-izbový byt s nadštandardnou výme

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 3540 €/m²

Na predaj 5+ izbový 216 m2 Výnimočný strešný penthouse s veľkorysými terasami 250 m2 a výhľadom na Hrad – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 216 m²

Na predaj: Výnimočný strešný penthouse s veľkorysými terasami a výhľadom na Hrad – Zámocká ulic

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,259,000 € 5829 €/m²

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 267 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 268 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

DROTÁRSKA 15 I Veľký 5-izbový byt s dvomi balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 113 m²

Nový prémiový projekt DROTÁRSKA vám ponúka doslova a do písmena NENAHRADITEĽNÉ bývanie. Na brat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

616,970 € 5460 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

METROPOLITAN │Luxusný 5i byt v novostavbe blízko centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Kráľovské údolie | 158 m²

METROPOLITAN │Luxusný 5i byt v novostavbe blízko centra Byt sa nachádza na 1. poschodí (2) v n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

METROPOLITAN│Reprezentatívny 6-izbový byt s terasou, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. Martina Benku | 240 m²

METROPOLITAN│Reprezentatívny 6-izbový byt s terasou, Staré Mesto Ponúkame na prenájom výnimočn

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Priestranný rodinný dom s terasou, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Malinová | 334 m²

METROPOLITAN │ Priestranný rodinný dom s terasou, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108967 | Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110453 | Elegantný 5-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Laurinská | 300 m²

Elegantný 5-izbový byt (300 m²) na prenájom situovaný na 2. NP zrekonštruovaného Paláca Motešic

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113309 | 5-izbový byt s priamym vstupom do záhrady na prestížnej adrese v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Godrova | 160.18 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový 5-izbový byt s priamym vstupom do záhrady,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVABODA & WILLIAMS | 110462 | Ponúkame na predaj elegantný 5-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

V obľúbenej lokalite Starého Mesta neďaleko Prezidentskej záhrady sa nachádza tento elegantný 5

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

950,000 € 6129 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 102471 | 5-izbový byt vo viladome s parkovaním, terasou a zdieľanou záhradou I Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 174 m²

Ponúkame dlhodobý prenájom moderného 5-izbového bytu na 2.NP v novostavbe viladomu situovaného

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110669 | Noblesný 5-izbový byt s 2 balkónmi a parkovacím státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

V obľúbenej lokalite bratislavského Starého Mesta sa nachádza tento noblesný 5-izbový byt s 2 b

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

785,000 € 5065 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 108967 I 6-izbový byt s terasou pri Michalskej bráne v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110072 | Výnimočný päťizbový mezonet s dvoma terasami

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 211 m²

Výnimočný päťizbový mezonet s dvoma terasami, situovaný na najvyšších poschodiach prestížneho p

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,900 € 5165 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112452 | Sofistikovaný a dizajnovo zariadený 5-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Palisády | 154 m²

Sofistikovaný a dizajnovo zariadený 5-izbový byt s pivnicou sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REPREZENTATÍVNY 5i BYT S KRBOM A VÝNIMOČNÝM VÝHĽADOM NA GRASALKOVIČOV PALÁC / REPRESENTATIVE 5-ROOM APARTMENT WITH FIREPLACE AND EXCLUSIVE VIEW OF THE GRASALKOVIČ PALACE

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tolstého | 193 m²

B10 Vám ponúka na prenájom výnimočný, nadštandardný 5-izbový byt s veľkorysou výmerou, situovan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,120 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BYT, KTORÝ MÁ PRÍBEH – MICHALSKÁ ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

BYT, KTORÝ MÁ PRÍBEH – MICHALSKÁ ULICA, STARÉ MESTO V historickom centre Bratislavy, na prestí

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

Predaj 5-izb. byt s dušou, 183 m2, Holubyho ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Holubyho 1 | 183 m²

Na predaj výnimočný tichý a svetlý 5-izbový byt v krásnej budove z r. 1925 od arch. Michala Mil

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

796,500 € 4352 €/m²

Kompletne prerobený 5i s terasou 51m2 a dychberúcimi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta 54 | 163.74 m²

Lokalita lokalít: ukončená výstavba v okolí, na skok do Horského parku a božské ticho. To a omn

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

892,000 € 5448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie