5 a viac izbový byt | Slávičie údolie | 196 m²
Papcun Reality prezentuje tento exkluzívny, priestranný 4 izbový mezonetový byt vo vyhľadávanej
650,000 € 3316 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
5 a viac izbový byt | Vazovova | 262 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di
1,139,000 € 4347 €/m²
5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny strešný byt na Medenej ulici. Nehnute
1,090,000 € 3215 €/m²
5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²
Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.
755,000 € 4689 €/m²
5 a viac izbový byt | 400 m²
EXKLUZÍVNY STREŠNÝ MEZONET S PRIVÁTNOU STREŠNOU ZÓNOU | BRATISLAVA Realitná kancelária LIVIANT
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť
960,000 € 5581 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapitulská | 216.74 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 5-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp
2,528,621 € 11667 €/m²
5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 210 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný, priestranný 5-izbový mezonet v Starom Meste na Drotá
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Centrum mesta | 145 m²
Realitná kancelária BYVO ponúka na predaj priestranný staromestský mezonet situovaný priamo v s
605,000 € 4172 €/m²
5 a viac izbový byt | Bottova | 153.84 m²
HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu Realitná kancel
4,000 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Námestie Martina Benku | 240 m²
HERRYS - Na prenájom nadštandardný 6 izbový byt s krbom v blízkosti centra Realitná kancelária
3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²
4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................
498,000 € 3580 €/m²
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr
940,000 € 5371 €/m²
5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea
Info v RK
5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²
Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn
2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Heydukova | 144 m²
Staromestský 5-izbový byt s 2 loggiami, kachľami a pivnicou v Bratislave na Heydukovej ul. Exkl
550,000 € 3819 €/m²
5 a viac izbový byt | Michalská | 177 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový podkrovný byt v atraktívnej lokalite na Michalská ulica,
550,000 € 3107 €/m²
5 a viac izbový byt | Holubyho | 160 m²
Na prenájom: Nadštandardný 5-izbový byt so záhradou 100 m2, parkovacie miesto v garáži Hľadáte
4,700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 113 m²
SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný mezonet s celkovou rozlohou 138 m² a balkónom 5 m² ori
595,000 € 5265 €/m²
5 a viac izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v
445,000 € 3413 €/m²
5 a viac izbový byt | Grösslingova | 300 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj výnimočný 7-izbový duplexový byt v srdci Bratislavy, v prestíž
850,300 € 2834 €/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²
SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Čapkova | 175 m²
Veľkometrážny byt v srdci Starého Mesta s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavu
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.