Krásny 4 izb. byt | SIHOŤ I. | 80 m2 | nová rekonštrukcia

Reality Trenčín

4 izbový byt | Smetanova | 80 m²

Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,800 € 2498 €/m²

RADO | 4i byt 137m2 + garážové státie, Jesenského - Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Jesenského | 137 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 137m2 na Jesenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

399,900 € 2919 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 4i byt, 73m2 I ul. Gagarinova I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Gagarinova | 73 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 73m2 na ulici Gagarinova v mestskej č

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 3014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj štýlový 4 izbový byt s balkónom v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Trenčín | 75 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, kompletne zariadený 4-izbový byt, ktorý spája moderný dizajn s ma

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,990 € 2200 €/m²

Na predaj 4-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | 74 m²

BIZ REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trenčín

195,000 € 2635 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt v Trenčíne – spojenie elegancie, komfortu a prírody

Reality Trenčín

4 izbový byt | Šafárikova | 88 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne zariadený 4-izbový byt s výmerou 88 m², ktorý sa nachádza na 1. p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

člen NARKS

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbového bytu v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 77 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt na ulici Dukliansky

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 2208 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie