4 izbový byt | Smetanova | 80 m²
Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt v Trenčíne v jednej z najlepších lokal
199,800 € 2498 €/m²
4 izbový byt | Jesenského | 137 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 4-izbový byt s rozlohou 137m2 na Jesenského
399,900 € 2919 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob
219,900 € 1653 €/m²
4 izbový byt | Gagarinova | 73 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 73m2 na ulici Gagarinova v mestskej č
220,000 € 3014 €/m²
4 izbový byt | Trenčín | 75 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, kompletne zariadený 4-izbový byt, ktorý spája moderný dizajn s ma
164,990 € 2200 €/m²
4 izbový byt | 74 m²
BIZ REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový
195,000 € 2635 €/m²
4 izbový byt | Šafárikova | 88 m²
Ponúkame na predaj exkluzívne zariadený 4-izbový byt s výmerou 88 m², ktorý sa nachádza na 1. p
Info v RK
4 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 77 m²
Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt na ulici Dukliansky
170,000 € 2208 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.