HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4502 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4945 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 3539 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

Video - krásny 4i byt - balkón - TOP DISPOZÍCIA

Reality Žilina

4 izbový byt | 110 m²

pre pozretie videa skopírujte tento youtu.be/JygSBfWhqWg YNI reality Vám v exkluzívnom zastúpe

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,000 € 2718 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A SÚKROMNÝM PARKOVANÍM V POKOJNEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-izbový byt s dvomi balkónmi, 86 m2, ILAVA - Medňanská ul.

Reality Ilava

4 izbový byt | Medňanská | 86 m²

Na predaj: priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi, 86 m² – Ilava, Medňanská ulica Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ilava

150,000 € 1744 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4- izb. byt Rumančekova (Ružinov) kompl. rekonštrukcia 2026

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Rumančekova 44 | 85 m²

4 izbový byt, s práve ukončenou kvalitnou kompletnou rekonštrukciou. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,800 € 3998 €/m²

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rohožník

159,000 € 1514 €/m²

Top
Top

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Rezidencia Rusínska | Komfortný 4-izbový byt v projekte - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

421,000 € 2832 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny 4-izb. byt s výhodami RD so slnečnou terasou, krbom a súkromnou záhradou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Zátišie | 120 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3742 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOMA | SLATINSKÁ- Veľký 4-izbový BYT s perfektnou DISPOZÍCIOU

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Slatinská | 80 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ tento priestranný 4-izbový byt v bra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,750 € 2897 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie