HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 3936 €/m²

Top
Top

Luxusný novo zrekonštruovaný 4 izbový byt na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 92 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočný, novo zrekonštruovaný 4-izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4337 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V SRDCI STARÉHO MESTA (104 m²) – MARIÁNSKA ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mariánska | 104 m²

Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 5000 €/m²

Top
Top

Priestranný 3,5 izbový byt ŠTETINOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štetinova | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5 izbový byt s terasou, ŠTETINOVÁ ul. v Starom Meste – čas

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4700 €/m²

Mezonetový byt po novej rekonštrukcii, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,500 € 3681 €/m²

kompletne zrekonštruovaný 4 izb. byt, MOSKOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt s ideálnou polohou v Starom Meste, MOSKOVSKÁ ul

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4761 €/m²

Na predaj 4 izbový byt v Starom Meste, Gunduličova ulica, 103 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 € 4418 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej časti historického centra mesta na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská | 147 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 4075 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

Babony TRE | 4i penthouse s krásnym výhľadom na Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štúrova | 181 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj 4 izbovy mezonetový penthouse s terasami a úžasným výhľadom n

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 6906 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

VEĽKORYSÝ 4 izb. 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S LODŽIOU NA KONVENTNEJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0470

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Konventná | 126 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný na Konventnej u

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | 4 IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA | STARÉ MESTO | OBCHODNÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka priestranný 4+1 IZBOVÝ BYT NA OBCHODNEJ ULI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

497,999 € 4527 €/m²

4,5-izbový prémiový byt, Dostojevského rad – centrum, po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 136.16 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nadčasový 4,5-izbový byt na jednej z najprestížnejších adries Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4039 €/m²

AVENUE | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 210 m²

Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4-izb.byt v centre mesta, Obchodná ul., BA I - Staré Mesto, 2 x balkón

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 4-izbový byt na ul. Obchodná, Staré Mesto. Výmera 110 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4536 €/m²

VENTÚRSKA, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu, možnosť prerobiť na 4i

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 4-izb

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

Byt B19 – dokonalý byt so súkromnou terasou a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ >> 4-izbový byt v ikonickom dome Weinwurm | Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lermontovova | 87.3 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izb. byt na ulici Lermontovova 11 situ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 8591 €/m²

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie