TRNAVSKÉ Mýto - 4 iz. byt , tehlový dom , samostatná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,900 € 3608 €/m²

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt na Krížnej s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88.2 m²

Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj 4+1 izbový byt, 110 m2, 2 balkóny, Obchodná ul, centrum BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

MOSKOVSKÁ – 4i BYT po NOVEJ REKONŠTRUKCII v STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

ASSENZIO PROPERTY PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT VYNIKAJÚCA LOKALITA ULICA KRÍŽNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt v úžasnej časti Starého Mesta .By

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 4544 €/m²

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový byt Staré Mesto - terasa, parkovanie, 3 spálne, 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 102 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4892 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO GRÖSSLINGOVA UL. 105 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,500 € 5329 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 102 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m² Cena: 434.000 EUR Lokalita: Drotárska ce

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 4255 €/m²

Podkrovný 3,5i byt v centre mesta s jedinečnou atmosférou, BA I.- Staré Mesto, 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 102 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3921 €/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Arvin & Benet | Historický byt po kompletnej rekonštrukcii s tichou terasou a vlastným parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 139 m²

Tichý vnútroblok medzi ulicami Fraňa Kráľa a Štefánikovou. Jedna z posledných adries v centre,

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 283.95 m²

Elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto 4

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 3870 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 200m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 197 m²

Ponúkame na predaj unikátny veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na ikonickej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,196,000 € 6071 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 196 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

FRANK ZICHER - Predávame priestranný 3,5 izbový byt s balkónom pri Modrom kostolíku na Bezručovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 95.94 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt s dvoma balkónmi

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4378 €/m²

Predaj 4 izbového nadštandardného bytu na Gunduličovej ulici v centre - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

4 izbový nadštandardný byt o ploche 102,73 m2 na 1 poschodí zo 4 s novým výťahom v tehlovom byt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie