Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112028 | Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² v kompletne zrekonštruovanom historickom dome

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² je situovaný v kompletne zrekonštruovanom histori

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112449 | Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou na 1. NP staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 145 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4476 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112099 | Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²

Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112462 | Prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou murovanou garážou v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Godrova | 181 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS I 102094 I 4-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 181 m²

Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 6072 €/m²

PREDAJ 4 izb. bytu - Gunduličova, BA I, 103m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 0 m²

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na Gunduličovej ul. v Bratislave na prestížnej adrese uprostred b

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 12.09.2024
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 €

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

Bratislava-Staré Mesto - Luxusný 4 izb. byt 128 m2- v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sedlárska | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý staromestský 4 izb. byt v historickom centre mesta Bratislava

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

REI PREMIUM štýlový 4 izbový mezonet s terasou Grösslingova

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

REI PREMIUM powered by Glam reality vám prináša priestranný a štýlový 4-izbový mezonet, ktorý p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 4 izbový byt s balkónom na Údolnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Údolná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 4434 €/m²

4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

Unikátny svetlý 4i byt 119 m2, vysoké stropy, pôvodné prvky, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4158 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4+1 byt na ul. Obchodná, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 108 m²

RK4 Reality ponúka na predaj 4+1 izbový byt na ul . Obchodná, Staré Mesto, Bratislava. Tento by

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4722 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

LUXUSNÝ VELKOMETRÁŽNY STAROMESTSKÝ BYT V HISTORICOM CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 156.8 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na priamo

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

4 Izbový byt s terasou na Leškovej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 174 m²

Predaj 4 izbového bytu s terasou a s vlastným parkovacím miestom na Leškovej ulici Na predaj k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 6609 €/m²

člen NARKS

Predaj 4 izbového bytu, Gorkého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 131 m²

Gorkého ulica (Staré Mesto, BA I.) - 4-izbový investičný byt s výmerou 130,31 m², 5/6 p., výťah

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

458,400 € 4244 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4-izbový byt 102,73 m2 na predaj na Gunduličovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 102.73 m²

Ponúkame byty na predaj v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduli

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,050 € 4600 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie