4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 11494 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 4 izbový byt s balkónom na Údolnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Údolná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 4434 €/m²

METROPOLITAN │Priestranný a svetlý 4 izbový byt na prenájom s parkovan

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Priestranný a svetlý 4 izbový byt na prenájom s parkovaním Byt pozostáva zo vstupnej haly s mno

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Slnečný a priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou | Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šulekova | 154 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Palisády, situovaný na 5. poschodí s výť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izbového bytu s parkovaním na Zámockej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, zariadený 4-izbový byt na Zámockej ulici v Bratislave, s rozlohou

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izb apartmánu A6.11 v rezidenčnom dome Hlboká - Staré Meso

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Ponúkame podkrovný 4 izbový byt na prenájom v rezidenčnom dome Hlboká, na Hlbokej ceste v Brati

Publikované: 23.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Moderný podkrovný 4i byt 118 m2 vo výbornej lokalite, HLBOKÁ RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 118 m²

Moderný podkrovný 4i byt 118 m2 vo výbornej lokalite HLBOKÁ RESIDENCE 7 Dispozícia: Celková r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný 4i byt 106m2 vo vile, terasa 35m2, krb, výhľad na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 106 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný 4i byt 106m2 vo vile, terasa 35m2, krb, výhľad na hrad Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný, elegantný 4i byt 98 m2, terasa 11m2 na Dunaj, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 98 m²

EXPAT EXPERTS | Luxusný, elegantný 4i byt 98 m2, terasa 11m2 na Dunaj, VYDRICA Dispozícia: ce

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4i byt 146m2, s terasou v rezidencií pri hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 146 m²

EXPAT EXPERTS | Exkluzívny 4i byt 146m2 s terasou v rezidencií pri hrade Dispozícia: celková

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 4i byt 144m2, s 2x terasou a parkovaním vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 144 m²

EXPAT EXPERTS |Veľkorysý 4i byt 144m2, s 2x terasou a parkovaním vo výbornej lokalite Dispozíc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 3i byt 138 m2, nezariadený, HLBOKÁ RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 138 m²

EXPAT EXPERTS | Svetlý priestranný 3i byt 138 m2, nezariadený, HLBOKÁ RESIDENCE Dispozícia: c

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny svetlý 4i byt 119 m2, vysoké stropy, pôvodné prvky, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4158 €/m²

Slnečný 4i byt 116m2, s balkónom, pivnica, skvelá lokalia

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 116 m²

EXPAT EXPERTS | Slnečný, príjemný 4i byt 116 m2, s balkónom, pivnica, skvelá lokalita Dispozíc

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, elegantný 4i byt 95 m2, s lodžiou, 2x parkovanie, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 95 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, elegantný 4i byt 95 m2, s lodžiou, 2x parkovanie, krásny výhľad, VYDRI

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4i byt 195 m2, nezariadený s parkovaním, HLBOKÁ RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 180 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4i byt 195 m2, nezariadený s balkónom a parkovaním, HLBOKÁ RESIDENC

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 4i byt 150 m2,klimatizácia,s lodžiou a parkovaním,centrum mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 142 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 4i byt 150 m2, klimatizácia, s lodžiou a parkovaním, centrum mesta D

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Staromestský 3i (4i) byt 102m2, s parketami, vysokými stropmi a balkónom