AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

458,400 € 4244 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4-izbový byt 153,60 m2 na prenájom v objekte Eurovea Tower na Pribinovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 153.6 m²

Ponúkame na prenájom nový, kompletne, nadštandardne a elegantne zariadený 4-izbový byt o výmere

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Luxusný 4-izbový byt 102,73 m2 na predaj na Gunduličovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 102.73 m²

Ponúkame byty na predaj v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduli

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,050 € 4600 €/m²

TRNAVSKÉ Mýto - 4 iz. byt , tehlový dom , samostatná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,900 € 3608 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE 4-IZB. BYT, EŠTE NEOBÝVANÝ, VÝHĽAD NA DUNAJ A HRAD, TERASA, 2x PARKING, PRIBINOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. MEZONET PRI HVIEZDOSLAVOVOM NÁMESTÍ, PARKOVANIE, PALACKÉHO UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 214 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 4-izbový mezonetový byt v absolútnom centre Bratislav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Na prenájom priestranný, udržiavaný 4-izbový byt, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 135 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, udržiavaný 4-izbový byt o rozlohe 135 m2 v jednej z najvy

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľkorysý 4-izbový byt na Krížnej s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88.2 m²

Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj 4+1 izbový byt, 110 m2, 2 balkóny, Obchodná ul, centrum BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Prenájom 4-izbového bytu s parkovaním Bratislava I -Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 110 m²

REB.SK Ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Star

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Luxusný 4- izbový byt v novostavbe s terasou na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kráľovské údolie | 155 m²

Luxusný slnečný 4-izbový byt v novostavbe v mestskej vile na Hradnom kopci na prenájom v Starom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Luxusný 4i byt pod hradom s balkónom parkovaním na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Exkluzívny elegantný 4 -izbový byt zariadený v klasickom štýle na prenájom v Starom meste sa na

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

4-izbový byt 116 m² | krb | terasa | garážové státie | Svetlá ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 121 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 4-IZBOVÉHO BYTU | ZÁHRADA | DVOJGARÁŽ | KRČMÉRYHO ULICA | STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krčméryho | 138 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt so záhradou v rodinnom dome na Krčméryho ulici v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

3 izb.,pôvodne 4 izbový byt Slávičie údolie s garážou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 3600 €/m²

Neibrs | Exkluzívne na prenájom 4i byt - 114m2 v mestskej vile, samostatný vchod, záhrada, 2x parkovanie, Búdková, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 114 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom krásny 4-izbový byt. Má samostaný vchod z boku vi

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

MOSKOVSKÁ – 4i BYT po NOVEJ REKONŠTRUKCII v STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY – NÁMESTIE SNP, IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 78.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5096 €/m²

Predané!!!Lokalita, priestor, pokoj 2-izbový byt s možnosťou úpravy na 4-izbový v blízkosti centra - 94 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

378,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Klemensovej ulici.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

446,500 € 3603 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie