Pripravujeme do ponuky 4 - izbový byt Bratislava - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Pripravujeme do ponuky výnimočný 4-izbový byt s unikátnymi architektonickými prvkami v historic

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,440,000 € 9000 €/m²

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

NA PRENÁJOM! LUXUSNÝ 4i byt s v CENTRE MESTA s WELLNESSOM, BAZÉNOM, POSILŇOVŇOU a SOLÁRIOM!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 164 m²

NEXUS Reality Vám ekluzívne ponúka NA PRENÁJOM trojpodlažný 4 izbovbý byt nachádzajúci sa v srd

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový byt na Drotárskej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 135 m²

Popis • 4 izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha 135m2 • balkón 9m2 • 2. poschodie/5 • Za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový byt na Martinengovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 110 m²

Popis • 4izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 110m2 • 2x terasa • 4. poschodie/5 • Zariadený

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA I. Staré mesto - luxusný apartmán na Hlbokej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Popis • 4izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha195m2 • terasa 15m2 • nezariadený • kuchynská l

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový nadštandartný byt na Palisádach na Javorinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101 m²

Popis • 4 izbový byt v novostavbe • Úžitk. plocha 101m2 • Balkón 10m2 , záhrada • 2. poschodie

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BA I. Na prenájom 4 izbový byt v Panorama city

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 96 m²

Popis • 4izbový byt v novostavbe • Prekrásny výhľad na celé mesto • úžitk. plocha 96 m2 • Teras

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Bratislava-Staré Mesto - Luxusný 4 izb. byt 128 m2- v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sedlárska | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý staromestský 4 izb. byt v historickom centre mesta Bratislava

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

REI PREMIUM štýlový 4 izbový mezonet s terasou Grösslingova

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

REI PREMIUM powered by Glam reality vám prináša priestranný a štýlový 4-izbový mezonet, ktorý p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus druhý balkón 5 m2 v tehlovej stavbe Drotárska cesta, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 95 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus dr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4421 €/m²

4 izbový byt pri Horskom parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdkova cesta | 113 m²

výhľad na park | terasa | parkovanie v garáži KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 4 izbový

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Priestranný 4,5-izbový byt v lukratívnej lokalite na Partizánskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 149 m²

Moderný 4,5-izbový byt s rozlohou 149,22 m2 a balkónom o výmere 4 m2 sa nachádza na Partizánske

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie (od 15.03.2026)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kráľovské údolie | 140 m²

4-izbový byt s balkónom v Kráľovskom údolí, parkovanie Moderná obytná budova bola postavená v

Publikované: 26.08.2022 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 4-izb.byt s terasou a garážou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 174.3 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový byt s terasou a garážou pri Horskom parku. Byt pozostáva

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Matúšova pri Cambridge school, zariadený, garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 103 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný zariadený 4-izbový byt Bratislave - časť Staré Mesto, pr

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

3-4-izbový byt (samost. kuchyňa - izba) s balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

4-izb. byt s terasou a parking v novostavbe v BA I. / 3 bedroom apartment with terraces and parking Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4-izbový byt v novostavbe s dvoma terasami a s parkovaním v blízko

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Predaj- svetlý a rozľahlý 4 izb. byt (113,2 m2) s možnosťou parkovania na prestížnej adrese v centre- Dostojevského rad, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie